OstroVit HMB 2250 150 kapsúl

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV910970
Dostupnosť: Skladom
12.50 € 18.80 €
Bez DPH: 10.42 €
OstroVit HMB je najkvalitnejší prípravok, ktorý pozostáva len z jednej látky - beta-hydroxy beta-metylbutyrátu vápenatého. Produkt bol vytvorený s ohľadom na minimálne zloženie s najvyšším podielom aminokyseliny. Čítať viac...

OstroVit HMB je najkvalitnejší prípravok. Produkt bol vytvorený s ohľadom na minimálne zloženie s najvyšším podielom aminokyseliny.

  • 150 kapsúl v balení
  • 1 kapsula - 1 porcia
  • 150 porcií suplementácie
  • 750 mg HMB Ca v 1 dávke

HMB - čo je to?

HMB je organická chemická zlúčenina zo skupiny hydroxykyselín (vo svojej molekulovej štruktúre obsahujú aspoň jednu hydroxylovú skupinu a jednu karboxylovú skupinu). Je jedným z metabolitov leucínu (jednej z exogénnych aminokyselín nevyhnutných pre správne fungovanie nášho tela). Vedecké zdroje uvádzajú, že beta-hydroxy beta-metylbutyrát hrá v našom tele dôležitú úlohu, ktorou je regulácia rozkladu bielkovín.

Odporúčané použitie

1 dávka: 1 kapsula. Užívajte jednu dávku 3x denne (po prebudení, pred a po tréningu).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Výživové informácie

Ingrediencie

Beta-hydroxy beta-metylbutyrát vápenatý (HMB Ca), obal kapsuly (želatína, čistená voda).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky 1 kapsula (1 porcia) 3 kapsuly (3 porcie)
Beta-hydroxy beta-metylbutyrát vápenatý 750 mg 2250 mg
- z toho HMB 652,7 mg 1957,5 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty