OstroVit hovädzí proteín 700 g čokoládový kokos

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV910116
Dostupnosť: Skladom
19.90 € 29.90 €
Bez DPH: 16.58 €
OstroVit Beef Protein 700 g je najkvalitnejší hydrolyzát hovädzieho proteínu, ktorý je považovaný za najčistejší zdroj bielkovín používaných v strave športovcov, vyznačujúci sa vysokou biologickou dostupnosťou a bohatosťou aminokyselín. Bol vytvorený pre všetkých ľudí s intoleranciou laktózy a hľadajúcich alternatívu k tradičnému srvátkovému proteínovému prášku. Prípravok sa získava v procese enzymatickej hydrolýzy hovädzieho mäsa a je obohatený o prítomnosť aminokyselín - L-glutamín a L-arginín. Je ideálny ako v období budovania svalovej hmoty, tak aj redukcie telesného tuku. Čítať viac...

OstroVit Beef Protein 700 g je najkvalitnejší hydrolyzát hovädzieho proteínu, ktorý je považovaný za najčistejší zdroj bielkovín používaných v strave športovcov, vyznačujúci sa vysokou biologickou dostupnosťou a bohatosťou aminokyselín. Bol vytvorený pre všetkých ľudí s intoleranciou laktózy a hľadajúcich alternatívu k tradičnému srvátkovému proteínovému prášku. Prípravok sa získava v procese enzymatickej hydrolýzy hovädzieho mäsa a je obohatený o prítomnosť aminokyselín - L-glutamín a L-arginín. Je ideálny ako v období budovania svalovej hmoty, tak aj redukcie telesného tuku.

  • 700 g v balení
  • Produkt obsahuje 23 porcií!
  • 1 porcia = 30 g

OstroVit hovädzí proteín 700 g

Ide o prípravok, ktorý obsahuje cez 90% ľahko stráviteľných živočíšnych bielkovín hovädzieho pôvodu a aminokyselín nevyhnutných na budovanie svalovej hmoty bez obsahu zbytočných cukrov či tukov. Hydrolyzát hovädzieho proteínu vďaka svojej vysokej biologickej dostupnosti a najvyššej nutričnej hodnote efektívne urýchľuje stavbu svalovej hmoty. Stimuluje rast a regeneráciu svalových vlákien. Okrem toho pôsobí antikatabolicky – zabraňuje rozpadu svalov. Je to vynikajúci prípravok na použitie pred aj po cvičení. Produkt sa vyznačuje veľmi dobrou rozpustnosťou v dôsledku rozpadu proteínových väzieb vytvorených v dôsledku hydrolýzy - po príprave prípravku vzniká výživný proteínový koktail bez zbytočných prísad.

Užívanie prípravku je účinné pri redukcii hmotnosti, pretože stimuluje spaľovanie tukov, najmä tých, ktoré sa nachádzajú v oblasti brucha. Je tiež účinným doplnkom potreby bielkovín počas užívania nízkokalorických diét. Hovädzí proteínový izolát je považovaný za základ stravy každého športovca. Odporúča sa najmä v silových športoch, kulturistike a fitness.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Beef Protein 700 g:

  • Hydrolyzát hovädzieho proteínu
  • Bez sacharidov a tukov
  • Pôsobí anabolicky – pomáha pri budovaní čistej svalovej hmoty
  • Pôsobí antikatabolicky – zabraňuje rozpadu svalov
  • Urýchľuje regeneráciu svalov po tréningu
  • Odporúča sa v období budovania svalovej hmoty.
Odporúčané použitie

Dávku 30 g (2,5 odmerky) rozmiešajte v 200 ml odstredeného mlieka alebo vody. Konzumujte raz denne. Výrobok je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výživové informácie


Doplnok stravy. Obsahuje sladidlá.

Výrobok môže obsahovať arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky Na porciu 30 g v 100 g
Hydrolyzát hovädzieho proteínu 23 400 mg 78 g
L-glutamín 1200 mg 4 g
L-arginín 900 mg 3 g
Nutričná hodnota Na porciu 30 g v 100 g
Energetická hodnota 497 kJ / 119 kcal 1655 kJ / 396 kcal
Tuk 0 g 0 g
- vrátane nasýtených mastných kyselín 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
- vrátane cukrov 0 g 0 g 
Proteín 29 g 97 g
Soľ 0,28 g 0,94 g 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty