OstroVit Isotonic 500 g citrónovo-mätový

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV904276
Dostupnosť: Skladom
6.00 € 9.00 €
Bez DPH: 5.00 €
OstroVit Isotonic je práškový doplnok stravy na prípravu roztokov izotonických nápojov. Skupina izotonických nápojov je zameraná na reguláciu vodného a elektrolytového hospodárstva, teda straty nadmerného množstva vody spôsobeného intenzívnym cvičením, teda vysokou fyzickou aktivitou, účasťou na behoch na dlhé trate a všeobecne chápanom ako profesionálny šport. Vysoká koncentrácia vitamínov a minerálov je základ a pridanie rozvetvených aminokyselín BCAA, L-glutamínu a L-karnitínu vám umožní zvýšiť výkon, na ktorom vám záleží. Čítať viac...

OstroVit Isotonic 500 g

OstroVit Isotonic je práškový doplnok stravy na prípravu roztokov izotonických nápojov. Skupina izotonických nápojov je zameraná na reguláciu vodného a elektrolytového hospodárstva, teda straty nadmerného množstva vody spôsobeného intenzívnym cvičením, teda vysokou fyzickou aktivitou, účasťou na behoch na dlhé trate a všeobecne chápanom ako profesionálny šport. 

  • 50 porcií produktu v balení
  • Vysoká koncentrácia vitamínov a minerálov
  • Pridanie BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom)
  • Obsahuje L-karnitín a L-glutamín

OstroVit izotonický

OstroVit Isotonic je bohaté na vitamíny rozpustné vo vode a špeciálne zloženie elektrolytov, ktoré sú potrebné pri veľmi intenzívnom cvičení. Izotonický prispieva k správnej hydratácii nášho tela, zabraňuje kŕčom pri vysokej námahe a obsahuje nízke množstvo kalórií, takže sa nemusíme báť kalorických prebytkov, ktoré nám môžu rýchlo pokaziť postavu. Produkt je veľmi dobre rozpustný vo vode a veľmi ľahko sa pripravuje. Doplnok je určený ťažko trénujúcim športovcom, bežcom na dlhé trate, maratóncom a ľuďom so zvýšenou dennou fyzickou aktivitou.

Vlastnosti:

  • Najlepší spôsob, ako správne hydratovať
  • Bohaté vo vode rozpustné vitamíny a elektrolyty
  • Prídavok BCAA, L-glutamínu a L-karnitínu
  • Rýchla absorpcia a vysoká biologická dostupnosť
  • Zvyšuje účinnosť a energiu

Odporúčané použitie

Jednu dávku produktu 10 g (1 1 odmerky) rozpustite v 300 ml vody v šejkri. Počas tréningu užite 1 dávku.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty