OstroVit Kelp - Jód štítna žľaza 250 tabliet

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV224795
Dostupnosť: Skladom
6.90 € 10.40 €
Bez DPH: 5.75 €
OstroVit Kelp je výživový doplnok v tabletách s obsahom riasy štandardizovaný na minerál potrebný v našej strave, ktorým je jód. Jód pomáha pri správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a pri jej správnom fungovaní. Jód prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a napomáha k správnej činnosti nervovej sústavy. Prípravok je určený pre ľudí so zvýšeným dopytom po jóde, ako aj pre tehotné a dojčiace ženy. Čítať viac...

OstroVit Kelp 250 tabliet

OstroVit Kelp je výživový doplnok v tabletách s obsahom riasy štandardizovaný na minerál potrebný v našej strave, ktorým je jód. Jód pomáha pri správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a pri jej správnom fungovaní. Jód prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a napomáha k správnej činnosti nervovej sústavy. Prípravok je určený pre ľudí so zvýšeným dopytom po jóde, ako aj pre tehotné a dojčiace ženy.

  • Kelp - morská riasa štandardizovaná na 1% jódu
  • Až 250 tabliet v jednom balení
  • 1 porcia = 1 tableta
  • 200 mcg jódu v jednej tablete

OstroVit Kelp - výborný zdroj jódu, prírodného pôvodu

Laminaria japonica v preklade do poľského alebo japonského lístia je jedným z druhov hnedých rias z radu listových rias. Tieto jedlé kely sa konzumujú predovšetkým pre ich vlastnosti a bohatý obsah živín a minerálov. Japonské črievko, inak známe ako Kelp, je známe vysokým obsahom prírodného jódu, teda prvku, ktorý má v našom tele množstvo dôležitých funkcií. Jód je pre človeka nevyhnutný prvok, ktorý si musíme zabezpečiť potravou, no pre jeho časté nedostatky sa odporúča jeho dopĺňanie. Jód hrá špeciálnu úlohu pri správnom fungovaní našej štítnej žľazy a priamo sa podieľa na produkcii hormónov štítnej žľazy, ako je tyroxín známy ako T4 a trijódtyronín alebo T3. Sú to nevyhnutné hormóny, ktoré regulujú správne fungovanie celého nášho tela,

Vlastnosti:

  • Jód prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu
  • Jód prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému
  • Jód pomáha udržiavať zdravú pokožku
  • Jód pomáha pri správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy
  • Jód prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy
  • Kelp ako prírodný zdroj jódu
Laboratórne overená kvalita

V záujme zdravia našich zákazníkov sú produkty, ktoré vyrábame, pravidelne testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu, aby sme zabezpečili a zachovali najvyššiu kvalitu.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne po jedle. Výrobok je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Pre tehotné a dojčiace ženy používajte po konzultácii s lekárom. Deti nesmú výrobok brať. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; extrakt z laminaria japonica (Laminaria japonica JE Areschoug) štandardizovaný na 1 % jodidu.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu % RI*
Výťažok z Laminaria japonica 20 mg -
- v tomto jóde (1%) 200 ug 133

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty