OstroVit Kofeín 200 mg 200 tabliet

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV229172
Dostupnosť: Skladom
4.89 € 7.30 €
Bez DPH: 4.08 €
OstroVit Caffeine 200 mg je najkvalitnejší doplnok stravy s obsahom kofeínu. Produkt bol vytvorený pre všetkých ľudí, ktorí potrebujú stimuláciu. Produkt sa odporúča najmä pre športovcov, vodičov a ľudí, ktorí potrebujú dodatočnú dávku energie počas štúdia alebo práce. Jedna tableta obsahuje 200 mg čistého kofeínu. Čítať viac...

OstroVit Kofeín 200 mg 200 tabliet

OstroVit Caffeine 200 mg je najkvalitnejší doplnok stravy s obsahom kofeínu. Produkt bol vytvorený pre všetkých ľudí, ktorí potrebujú stimuláciu. Produkt sa odporúča najmä pre športovcov, vodičov a ľudí, ktorí potrebujú dodatočnú dávku energie počas štúdia alebo práce. Jedna tableta obsahuje 200 mg čistého kofeínu.

  • 200 mg kofeínu v jednej tablete
  • 200 tabliet v balení
  • 200 porcií

OstroVit kofeín 200 mg

Táto látka je cenená pre jej stimulačný účinok. Kofeín pôsobí tak, že stimuluje centrálny nervový systém, zvyšuje koncentráciu a zlepšuje náladu. Navyše kofeín urýchľuje činnosť srdca, zvyšuje silu jeho kontrakcie a zvyšuje rýchlosť metabolizmu. Kofeín má stimulačné vlastnosti tým, že pôsobí na mozgovú kôru. Znižuje únavu a vyčerpanie a predlžuje čas koncentrácie a lepšieho sústredenia.

Vlastnosti:

  • Pomáha zrýchliť metabolizmus
  • Stimuluje, dodáva energiu
  • Podporuje redukciu nadmerného telesného tuku
  • Pomáha zvyšovať duševné funkcie
  • Odďaľuje fyzickú a psychickú únavu počas tréningu
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 tabletu) denne pred tréningom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Bezvodý kofeín, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, obilniny obsahujúce lepok, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
kofeín 200 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty