OstroVit L-Theanine - stres, trávenie VEGE 90 kap.

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV905174
Dostupnosť: Skladom
5.98 € 9.00 €
Bez DPH: 4.98 €
OstroVit L-Theanine je vegánsky doplnok stravy určený pre všetkých, ktorí žijú v neustálom strese, pociťujú úzkosť alebo majú problémy so štúdiom a sústredením. Vďaka kombinácii L-theanínu a inulínu doplnok reguluje aj činnosť tráviaceho systému. Hľadáte produkt, ktorý dokáže upokojiť vaše nervy, znížiť stres a pôsobiť proti únave? Vyberte si doplnok stravy OstroVit L-Theanín. Čítať viac...

OstroVit L-Theanine VEGE 90 kapsúl

OstroVit L-Theanine je vegánsky doplnok stravy určený pre všetkých, ktorí žijú v neustálom strese, pociťujú úzkosť alebo majú problémy so štúdiom a sústredením. Vďaka kombinácii L-theanínu a inulínu doplnok reguluje aj činnosť tráviaceho systému. Hľadáte produkt, ktorý dokáže upokojiť vaše nervy, znížiť stres a pôsobiť proti únave? Vyberte si doplnok stravy OstroVit L-Theanín.

Čo je l-theanín a kedy ho užívať?

L-theanín je biologicky aktívna neproteinogénna aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v čajových listoch, predstavuje asi 1-2,5% ich sušiny a dodáva čajovému nálevu výraznú chuť umami. Vďaka tomu, že chemická štruktúra L-theanínu je veľmi podobná štruktúre glutamínu, je schopný prekonať hematoencefalickú bariéru. V skutočnosti môže mať priamy vplyv na vaše kognitívne funkcie, napr. môže znižovať úzkosť, podporovať učenie, ako aj znižovať fyzickú únavu po intenzívnom tréningu.

L-theanín je schopný regulovať hladinu serotonínu a dopamínu, vďaka čomu upokojuje a uvoľňuje, nespôsobuje pocit nadmernej ospalosti. Okrem toho môže mať pozitívny vplyv na kvalitu spánku a podporuje zaspávanie. Vyberte si OstroVit L-theanine VEGE, ak:

 • často stresujú
 • cítiť sa unavený
 • vysporiadať sa s nespavosťou
 • nemôže dobre spať
 • chcete si rýchlejšie zapamätať
 • chcú zlepšiť regeneráciu po tréningu
 • často ochorieť

Vlastnosti:

Okrem stimulačných a neuroprotektívnych vlastností môže L-theanín posilniť imunologický systém a stimulovať ho k činnosti. Výživový doplnok OstroVit L-theanín je tiež obohatený o inulín, ktorý zohráva kľúčovú úlohu pri ochrane vášho zdravia. Inulín je dokonalým prebiotikom a produktom blokujúcim chuť do jedla a môže tiež regulovať metabolizmus uhľohydrátov.

Hlavné vlastnosti doplnku:

 • PODPORA MOZGU – Pravidelným užívaním nášho doplnku stravy môžete upokojiť úzkosť a napätie, zvýšiť koncentráciu, ako aj zlepšiť kvalitu spánku. Produkt môže podporovať aj kognitívne schopnosti, čo sa prejavuje rýchlejším zapamätaním a lepšou koncentráciou.
 • RÝCHLEJŠIA REGENERÁCIA – L-theanín dokáže znížiť fyzickú únavu, takže je ideálny pre športovcov, ktorí si chcú predĺžiť tréning a rýchlejšie zregenerovať.
 • STIMULÁCIA IMUNITY – metabolit L-theanín aktivuje gama delta T bunky, ktoré slúžia ako významný prvok imunologického systému. Doplnok sa preto môže použiť aj na prevenciu prechladnutia.
 • VEGÁNSKE ZLOŽENIE – Doplnok stravy je ukrytý vo vegánskej kapsule, ktorá neobsahuje látky živočíšneho pôvodu. Vďaka tomu ho môžete využiť aj keď vediete vegánsky životný štýl.
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne s jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

L-theanín, inulín, poťahová kompozícia (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
L-teanín 200 mg
inulín 100 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty