OstroVit Licorice - sladké drievko VEGE 90 kapsúl

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV229936
Dostupnosť: Skladom
6.98 € 10.50 €
Bez DPH: 5.82 €
OstroVit sladké drievko VEGE je doplnok stravy, ktorý obsahuje výťažok z koreňa sladkého drievka. Tento prírodný produkt, známy už od čias starovekého Ríma a Grécka, sa preslávil svojimi jedinečnými liečivými vlastnosťami, ktoré pôsobia proti zápalom, plesniam a vírusom. Ak hľadáte účinný doplnok stravy, ktorý vám pomôže posilniť imunitu a podporiť rad procesov vo vašom organizme, vyberte si kapsuly OstroVit sladké drievko VEGE. Čítať viac...

OstroVit sladké drievko VEGE 90 kapsúl

OstroVit sladké drievko VEGE je doplnok stravy, ktorý obsahuje výťažok z koreňa sladkého drievka. Tento prírodný produkt, známy už od čias starovekého Ríma a Grécka, sa preslávil svojimi jedinečnými liečivými vlastnosťami, ktoré pôsobia proti zápalom, plesniam a vírusom. Ak hľadáte účinný doplnok stravy, ktorý vám pomôže posilniť imunitu a podporiť rad procesov vo vašom organizme, vyberte si kapsuly OstroVit sladké drievko VEGE.

Čo je OstroVit Licorice VEGE a pre koho je určený?

OstroVit sladké drievko VEGE je sada 90 kapsúl postačujúca na pravidelnú 3-mesačnú suplementáciu. Každý z nich obsahuje štandardizovaný extrakt z koreňa Glycyrrhiza glabra L, ktorý je obľúbeným druhom sladkého drievka používaným v kozmetike a doplnkoch stravy. 

Extrakt zo sladkého drievka je jedným z najuniverzálnejších prírodných rastlinných extraktov. Koreň je domovom viac ako 400 účinných látok, ktoré podporujú funkcie vášho organizmu. OstroVit sladké drievko VEGE je najlepšou voľbou, ak chcete mať bezpečný a prírodný produkt, ktorý:

  • podporuje imunitný systém
  • má protizápalové, antivírusové a bakteriostatické vlastnosti
  • má pozitívny vplyv na stav pokožky

Vlastnosti:

Doplnok stravy OstroVit Sladké drievko VEGE vďaka komplexnému pôsobeniu extraktu z koreňa sladkého drievka dobre funguje na jeseň a v zime, keď sa váš organizmus potýka s nízkou imunitou. Kapsuly môžete užívať počas celého roka, aby ste sa tešili dobrému zdraviu a žiarivému vzhľadu.

Najdôležitejšie vlastnosti doplnku stravy:

  • PODPORA IMUNITY - ako jeden z mála suplementov s extraktom z Glycyrrhiza glabra L na trhu má protizápalové, bakteriostatické, antivírusové a zároveň imunosupresívne vlastnosti.
  • POKOŽKA BEZ PROBLÉMOV - koreň sladkého drievka je prírodný antioxidant, ktorý bráni procesu starnutia pokožky. Podporuje tiež regeneráciu kutikuly pri akné, psoriáze, ekzémoch a AD.
  • POHODLNÉ DÁVKOVANIE – vďaka použitiu extraktu z koreňa sladkého drievka štandardizovaného na 20 % kyseliny glycyrizínovej si môžete byť istí, že každá kapsula obsahuje rovnaké množstvo účinných látok.
  • PRODUKT PRE VEGANOV - OstroVit Sladké drievko Kapsule VEGE sú vhodné pre vegetariánov a vegánov. Extrakt, ktorý obsahujú, je 100% rastlinného pôvodu. Obal kapsuly tiež neobsahuje živočíšne zložky.
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Ľudia užívajúci lieky by sa mali pred použitím poradiť so svojím lekárom alebo lekárnikom. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty