OstroVit Magnézium Citrát 400 mg + B6 90 tab

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV229516
Dostupnosť: Skladom
5.98 € 9.00 €
Bez DPH: 4.98 €
Magnesium Citrate 400 mg + B6 je doplnok stravy, ktorý obsahuje ľahko vstrebateľný horčík a vitamín B6. Bol navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú komplexnú podporu pre svoje svaly a kosti – najmä ak sú fyzicky a duševne aktívni. Pozrite si jeho vlastnosti! Čítať viac...

OstroVit Magnézium Citrát 400 mg + B6 90 tab

Magnesium Citrate 400 mg + B6 je doplnok stravy, ktorý obsahuje ľahko vstrebateľný horčík a vitamín B6. Bol navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú komplexnú podporu pre svoje svaly a kosti – najmä ak sú fyzicky a duševne aktívni. Pozrite si jeho vlastnosti!

Čo je citrát horečnatý 400 mg + B6?

Magnézium citrát 400 mg + B6 je moderný doplnok stravy určený pre aktívnych ľudí, ktorí chcú zabezpečiť optimálne fungovanie svojho organizmu.

  • Produkt obsahuje veľa horčíka a vitamínu B6 v ľahko vstrebateľných formách.
  • Receptúra ??bola pripravená v súlade s bezpečnostnými a kvalitatívnymi normami platnými v EÚ.
  • Doplnok má formu piluliek na jednoduchšie doplnenie.

Vlastnosti:

Aktívne zložky:

  • citrát horečnatý (400 mg) - ľahko vstrebateľná forma horčíka, ktorá podporuje správnu činnosť kostí, svalov a kognitívnych funkcií
  • vitamín B6 - podporuje funkcie imunitného systému, syntézu červených krviniek, správny energetický metabolizmus a udržateľnú hormonálnu rovnováhu

Pozrite si moderné a bezpečné zloženie pre každodenné ošetrenie!

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (3 tablety) denne pred spaním.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je určený pre dospelých.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Horčíkové soli kyseliny citrónovej (horčík), plnidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; pyridoxín hydrochlorid (vit. B6).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu % RI*
magnézium 400 mg 107
Vitamín B6 15 mg 1071

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty