OstroVit Morský kolagén s kys. hyalurón.+vitC 120

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV227666
Dostupnosť: Skladom
10.48 € 15.70 €
Bez DPH: 8.73 €
OstroVit Morský kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C je doplnok stravy v kapsulách s obsahom kolagénu z morských rýb, kyseliny hyalurónovej a vitamínu C. Produkt bol vytvorený pre všetkých ľudí, ktorým záleží na krásnom a zdravom vzhľade pokožky, ako aj ľudí cvičiacich športovanie po športových úrazoch alebo intenzívnej fyzickej aktivite, pri rekonvalescencii po zlomeninách a na regeneráciu poškodených kĺbov. Správna syntéza kolagénu si vyžaduje prítomnosť vitamínu C. Vitamín C obsiahnutý v prípravku napomáha správnej tvorbe kolagénu pre zabezpečenie správneho fungovania chrupaviek, ďasien, kože a zubov. Čítať viac...

OstroVit Morský kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C 120 kapsúl

OstroVit Morský kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C je doplnok stravy v kapsulách s obsahom kolagénu z morských rýb, kyseliny hyalurónovej a vitamínu C. Produkt bol vytvorený pre všetkých ľudí, ktorým záleží na krásnom a zdravom vzhľade pokožky, ako aj ľudí cvičiacich športovanie po športových úrazoch alebo intenzívnej fyzickej aktivite, pri rekonvalescencii po zlomeninách a na regeneráciu poškodených kĺbov. Správna syntéza kolagénu si vyžaduje prítomnosť vitamínu C. Vitamín C obsiahnutý v prípravku napomáha správnej tvorbe kolagénu pre zabezpečenie správneho fungovania chrupaviek, ďasien, kože a zubov.

 • 120 kapsúl v balení
 • 1 dávka = 4 kapsuly
 • Balenie vydrží na mesiac dopĺňania
 • 2200 mg kolagénu v jednej dávke
 • Komplexná príprava na kĺby, šľachy a chrupavky

Morský kolagén OstroVit s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C

 • Kolagén- je jedným z najdôležitejších proteínov, ktoré sa nachádzajú v ľudskom tele. Je prítomný takmer vo všetkých ľudských tkanivách. Je základným stavebným prvkom, okrem iného koža, šľachy, kosti, kĺby, rohovka oka. Zodpovedá za tvorbu synoviálnej tekutiny, pružnosť a tvrdosť chrupavky, hydratáciu pokožky a správnu obnovu pokožky. Ovplyvňuje súdržnosť, pevnosť a elasticitu spojivového tkaniva. Má tiež jedinečnú schopnosť viazať vodu, vďaka čomu si pokožka zachováva správnu pevnosť, pružnosť a napätie. Po 26. roku života množstvo kolagénových vlákien prirodzene klesá a telo stráca schopnosť ich obnovy. Zvýšená fyzická aktivita navyše zintenzívňuje proces deštrukcie kolagénu, preto je jeho dopĺňanie pri intenzívnom cvičení a tréningu veľmi dôležité.
 • Kyselina hyalurónová- sa nám najčastejšie spája ako prísada do kozmetiky starostlivosti o telo, omladzujúcej kozmetiky a ako prostriedok používaný v anti-agingu. Kyselina hyalurónová vďaka svojim vlastnostiam dokáže zvýšiť elasticitu pokožky, čo nás môže ochrániť pred nežiaducimi striami, ktoré kazia vizuálny efekt našej postavy. Ústne dopĺňanie kyseliny hyalurónovej zvyšuje jej hladinu v našej pokožke, vďaka čomu dokáže urýchliť rekonvalescenciu po úrazoch, rezných ranách, odreninách či poškodeniach mäkkých tkanív. Jednou z najžiadanejších výhod kyseliny hyalurónovej pri jej dopĺňaní je pozitívny vplyv na fungovanie kostí, kĺbov a spojivového tkaniva. Naše telo je bohaté na kyselinu hyalurónovú práve v okolí motorických orgánov. Suplementácia bude mať jasné výhody pre každého, kto tvrdo trénuje, behá a snaží sa žiť aktívne každý deň. Ak ste jedným z tých ľudí,
 • Vitamín C – je, ako už názov napovedá, esenciálna organická chemikália. Je to exogénna živina v ľudskej strave, ktorá je zodpovedná najmä za správne fungovanie spojivového tkaniva a kostí. Jeho biologicky aktívna forma - vitamín C, pôsobí ako redukčné činidlo a koenzým vo viacerých metabolických dráhach ľudského tela. Vitamín C je považovaný za jeden z hlavných antioxidantov. Vitamín C obsiahnutý v prípravku napomáha k správnej tvorbe kolagénu pre zabezpečenie správneho fungovania chrupaviek, ďasien, pokožky a zubov.

Vlastnosti:

 • Kolagén posilňuje syntézu kolagénových vlákien
 • Kolagén posilňuje kosti a kĺby
 • Kolagén udržuje správnu pevnosť, pružnosť a tón pleti
 • Kolagén spomaľuje tvorbu vrások a celulitídy
 • Kyselina hyalurónová plní stavebné funkcie a vypĺňa medzibunkové priestory
 • Kyselina hyalurónová môže prispieť k oddialeniu starnutia pokožky
 • Kyselina hyalurónová môže prispievať k správnej funkcii kĺbov, kostí a spojivového tkaniva
 • Suplementácia môže pomôcť zvýšiť elasticitu pokožky
Laboratórne overená kvalita

V záujme zdravia našich zákazníkov sú produkty, ktoré vyrábame, pravidelne testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu, aby sme zabezpečili a zachovali najvyššiu kvalitu.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (4 kapsuly) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Hydrolyzované peptidy rybieho kolagénu, kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný), kyselina L-askorbová (vitamín C), poťahová kompozícia (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza).

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu % RI*
Rybí kolagén 2200 mg -
Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) 120 mg -
Vitamín C 80 mg 100

 

*RI - Referenčný príjem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty