OstroVit MSM 90 tabliet

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

Kód produktu: OV617689
Dostupnosť: Skladom
4.48 € 6.70 €
Bez DPH: 3.73 €
OstroVit MSM je prípravok, ktorý je zdrojom metylsulfonylmetánu, teda organickej zlúčeniny síry. Táto zlúčenina sa v prírode nachádza v mnohých druhoch ovocia, zeleniny, vajec a mäsa, čaju, obilnín a dokonca aj v čerstvom kravskom mlieku. V dôsledku mrazu, ožiarenia a konzervácie však stráca svoje vlastnosti. Čítať viac...

OstroVit MSM 90 tabliet

OstroVit MSM je prípravok, ktorý je zdrojom metylsulfonylmetánu, teda organickej zlúčeniny síry. Táto zlúčenina sa v prírode nachádza v mnohých druhoch ovocia, zeleniny, vajec a mäsa, čaju, obilnín a dokonca aj v čerstvom kravskom mlieku. V dôsledku mrazu, ožiarenia a konzervácie však stráca svoje vlastnosti.

  • 90 tabliet metylsulfonylmetánu v balení
  • 45 porcií produktu
  • 1 porcia = 2 tablety

OstroVit Metylsulfonylmetán MSM

Metylsulfonylmetán MSM je organická chemická zlúčenina síry (organická síra), ktorá sa často nachádza v zelenej zelenine alebo v čerstvom mlieku. Žiaľ, ide o látku, ktorá sa pri technologických procesoch spracovania potravín ľahko odbúrava. Preto je suplementácia metylsulfonylmetánom pre nás taká dôležitá. Hrá dôležitú úlohu pri syntéze aminokyselín a kolagénu.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit MSM:

MSM zlúčenina síry, bežne známa ako organická síra, má mimoriadne priaznivý vplyv na náš organizmus. MSM organická síra je jedným zo základných minerálov, ktorý hrá v našom tele mnoho dôležitých funkcií. Skvelá bude pre tých, ktorí oceňujú zdravý vzhľad pokožky, nechtov či vlasov, ale pre tých, ktorí sa zameriavajú na fyzickú aktivitu v širšom zmysle. Nielen profesionálne, ale aj typicky rekreačné. Kľúčová je tu regenerácia šliach či väzov po úrazoch, úrazoch a nehodách.

  • Znižuje potréningovú bolestivosť svalov a ovplyvňuje aj ich regeneráciu
  • Po doplnení organickou sírou sa zaznamenal pokles kreatinínu a bilirubínu v plazme
  • Výrazne zlepšuje pokožku, vlasy a nechty a dodáva im výnimočne zdravý vzhľad
  • Účinne obnovuje šľachy a väzy, zabezpečuje regeneráciu a správnu funkciu kĺbov
  • Podieľa sa na syntéze kolagénu (hlavný proteín spojivového tkaniva)
  • Zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov a posilňuje ich zlepšením ich štruktúry.
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (2 tablety) denne, najlepšie 30 minút pred jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

metylsulfonylmetán, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, látky proti zhlukovaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín. 

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Čistá hmotnosť produktu: 128 g
Veľkosť porcie: 2 tablety

Aktívne zložky Na porciu
metylsulfonylmetán 2000 mg 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty