OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore 60 kaps

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV905877
Dostupnosť: Skladom
5.00 € 7.50 €
Bez DPH: 4.17 €
OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore je doplnok stravy v kapsulách, ktoré obsahujú živé kultúry probiotických baktérií – Bacillus coagulans MTCC 5856 LactoSpore, patentované spoločnosťou Sabinsa. Naše probiotikum vám umožní udržiavať vyváženú črevnú mikroflóru a jeho účinnosť bola potvrdená klinickými testami. Kmene probiotických baktérií prispievajú k zmierneniu symptómov vyplývajúcich z nesprávnej črevnej flóry. Hľadáte probiotikum, ktoré môže podporiť vaše črevá a slúžiť ako spoľahlivá ochrana pri liečbe antibiotikami? Vyberte si OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore! Čítať viac...

OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore 60 kapsúl

OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore je doplnok stravy v kapsulách, ktoré obsahujú živé kultúry probiotických baktérií . Kmene probiotických baktérií prispievajú k zmierneniu symptómov vyplývajúcich z nesprávnej črevnej flóry. Hľadáte probiotikum, ktoré môže podporiť vaše črevá a slúžiť ako spoľahlivá ochrana pri liečbe antibiotikami? Vyberte si OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore!  • Prečo LactoSpore?

Živé bakteriálne kultúry LactoSpore sú dostupné na trhu už viac ako 20 rokov a ukázali sa ako vysoko stabilné pri spracovaní a skladovaní, vďaka čomu sa po uzavretí v kapsule nestanú neúčinnými. Sú schopní prežiť v žalúdočných výbojoch a žlči, a preto sa bezpečne dostanú do čriev. Zastavujú sa v tráviacom trakte, v ktorom produkujú kyselinu mliečnu a ďalšie látky brániace rastu patogénnych baktérií.


Vlastnosti

Výživový doplnok OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore je sada 60 kapsúl, ktoré obsahujú MTCC 5856 stray. Jedna porcia doplnku je 1 x 109 CFU, čo je až jedna miliarda probiotických baktérií!

Hlavné vlastnosti LactoSpore:

  • PODPORA tráviaceho traktu – LactoSpore má pozitívny vplyv na črevnú flóru. Dokáže zmierniť príznaky tráviacich ťažkostí a hnačky, či regulovať peristaltiku čriev, chrániť tráviaci systém pred zlými baktériami, ako aj znižovať hladinu cholesterolu a cukru v organizme.
  • SPOĽAHLIVOSŤ – Záblesky probiotických baktérií Bacillus coagulans boli predmetom mnohých vedeckých a klinických štúdií, ktoré potvrdzujú, že sú účinné pri podpore ľudského zdravia.
  • PATENTOVANÁ FORMULA – LactoSpore od Sabinsa je stabilná spórová forma probiotických baktérií, ktorú možno použiť v potravinách a doplnkoch stravy. Produkt nie je potrebné uchovávať v chladničke.
  • VEGÁNSKY DOPLNOK STRAVY – Všetky zložky OstroVit Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore môžu užívať vegáni a vegetariáni. Doplnok neobsahuje látky živočíšneho pôvodu.
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne po jedle. Výrobok určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nesmie nahrádzať pestrú stravu. Odporúčajú sa vyvážené stravovacie návyky a zdravý životný štýl. Nepoužívať v prípade alergie na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie


Výrobok môže obsahovať mlieko (spolu s laktózou), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, kukuricu bohatú na lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty