OstroVit Piperine čierne korenie,chudnutie 30mg 90

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV903149
Dostupnosť: Skladom
4.48 € 6.70 €
Bez DPH: 3.73 €
OstroVit Piperine 30 MAX je extrakt z čierneho korenia s až 95 % piperínu. Doplnok je dostupný vo forme ľahko prehĺtateľných kariet, ktoré podporujú prevádzku mnohých systémov. Piperín vám môže pomôcť schudnúť a má silné čistiace vlastnosti. Reguluje tiež vstrebávanie ďalších cenných živín. Ak hľadáte produkt, ktorý môže podporiť vstrebávanie iných doplnkov a pomôcť vám cítiť sa lepšie, vyberte si extrakt z čierneho korenia od OstroVit. Čítať viac...

OstroVit Piperine 30 MAX 90 tabliet

OstroVit Piperine 30 MAX je extrakt z čierneho korenia s až 95 % piperínu. Doplnok je dostupný vo forme ľahko prehĺtateľných kariet, ktoré podporujú prevádzku mnohých systémov. Piperín vám môže pomôcť schudnúť a má silné čistiace vlastnosti. Reguluje tiež vstrebávanie ďalších cenných živín. Ak hľadáte produkt, ktorý môže podporiť vstrebávanie iných doplnkov a pomôcť vám cítiť sa lepšie, vyberte si extrakt z čierneho korenia od OstroVit.

Prečo používať extrakt z čierneho korenia?

Čierne korenie je bohatým zdrojom piperínu, ktorý dáva jeho plodom pikantnú chuť. Žiaľ, obsah týchto zložiek v dôsledku sušenia a mletia dramaticky klesá. Z tohto dôvodu má korenie, ktoré používate v kuchyni, obmedzené zdraviu prospešné vlastnosti. Extrakt z čierneho korenia OstroVit je štandardizovaný na 95 % piperínu. To znamená, že množstvo tejto látky v doplnku je fixné a časom sa nemení.

Piperín je známy svojimi antioxidačnými vlastnosťami – znižuje vznik voľných radikálov – čím podporuje regeneráciu buniek. Okrem toho môže stimulovať tráviaci systém, podporovať metabolizmus a pôsobiť proti hnačke. Jeho pravidelný príjem môže ovplyvniť tempo potréningovej regenerácie. Premýšľajte o extrakte z čierneho korenia, ak:

  • sú na redukčnej diéte
  • riešiť tráviace problémy
  • vyrovnať sa s hnačkou
  • Váš organizmus sa pomaly regeneruje

Vlastnosti:

Ďalšou výhodou pravidelného užívania piperínu je zlepšenie vstrebávania niektorých živín, vr. kurkumín, koenzým Q10, selén, betakarotén a vitamín B.

Hlavné vlastnosti doplnku:

  • VYSOKÝ OBSAH PIPERÍNU - Vďaka vysokému obsahu piperínu v extrakte, až 95%, sa doplnok ukazuje ako vysoko účinný. Používajte ho pravidelne, aby ste znížili počet voľných radikálov a zabezpečili si každodennú ochranu.
  • PODPORA TRÁVANIA - Piperín podporuje tráviaci systém a podporuje chudnutie. Jeho fungovanie je založené na regulácii žalúdočných štiav. Doplnok môže pôsobiť proti hnačke.
  • ŠIRŠIA BIOLOGICKÁ DOSTUPNOSŤ - Použitie extraktu z čierneho korenia môže posilniť účinky iných živín. Ak používate produkty bohaté na kurkumín, koenzým Q10 alebo betakarotén, piperín môže pomôcť pri ich vstrebávaní.
  • JEDNODUCHÉ POUŽITIE - Výživový doplnok OstroVit Piperine 30 MAX sa dodáva v tabletách, ktoré môžete prehltnúť kedykoľvek počas dňa. Odporúčaná denná dávka doplnku by mala byť sprevádzaná trochou vody. Potom si vychutnajte výsledky používania piperínu.
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1/4 tablety) denne. Produkt je určený pre dospelých.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, extrakt z plodov čierneho korenia (Piper nigrum L.) s obsahom 95% piperínu, protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu (1/4 tablety) 1 tableta
Výťažok z plodov čierneho korenia, z toho: 7,9 mg 31,6 mg
- piperín (95%) 7,5 mg 30 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty