OstroVit Quercetin VEGE 90 kaps.

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV225556
Dostupnosť: Skladom
7.98 € 12.00 €
Bez DPH: 6.65 €
OstroVit Quercetin VEGE je moderný doplnok stravy vo vegánskych kapsulách s obsahom dihydrokvercetínu (Sophora Japonica L. - perlovka japonská). OstroVit Quercetin VEGE bol vyvinutý pre ľudí, ktorí vyznávajú zásadu vegánstva alebo vegetariánstva, neobsahuje žiadne látky a zlúčeniny živočíšneho pôvodu a extrakt bol uzavretý v špeciálnych HPMC (hydroxypropylmetylcelulózových) kapsulách. Doplnky z rady 100% VEGE CAPSULES sú produkty určené pre každého, kto hľadá konkrétny extrakt a chce ním doplniť svoj jedálniček a s prihliadnutím na ľudí, ktorí nekonzumujú živočíšne produkty, tu bude každý spokojný. OstroVit to je zmysel pre detail, kvalitu a spokojnosť zákazníkov nevynímajúc. Čítať viac...

OstroVit Quercetin VEGE 90 vcaps

OstroVit Quercetin VEGE je moderný doplnok stravy vo vegánskych kapsulách s obsahom dihydrokvercetínu (Sophora Japonica L. - perlovka japonská). OstroVit Quercetin VEGE bol vyvinutý pre ľudí, ktorí vyznávajú zásadu vegánstva alebo vegetariánstva, neobsahuje žiadne látky a zlúčeniny živočíšneho pôvodu a extrakt bol uzavretý v špeciálnych HPMC (hydroxypropylmetylcelulózových) kapsulách. Doplnky z rady 100% VEGE CAPSULES sú produkty určené pre každého, kto hľadá konkrétny extrakt a chce ním doplniť svoj jedálniček a s prihliadnutím na ľudí, ktorí nekonzumujú živočíšne produkty, tu bude každý spokojný. OstroVit to je zmysel pre detail, kvalitu a spokojnosť zákazníkov nevynímajúc.

 • 90 HPMC kapsúl (vegánskych kapsúl)
 • Produkt v najpredávanejšom vegánskom produktovom rade 100% VEGE CAPSULES
 • 1 dávka je len 1 kapsula denne
 • 75 mg dihydrokvercetínu v jednej vegánskej kapsule

OstroVit Quercetin VEGE

Kvercetín je jednou z najznámejších fytochemikálií, presnejšie bioflavonoidov, ktoré nájdeme predovšetkým v ovocí a zelenine, ale aj v bylinkách a listoch, ktoré sú zvyčajne hlavným zdrojom extraktov v doplnkoch stravy. Priaznivý účinok kvercetínu je spôsobený najmä jeho schopnosťou pôsobiť ako antioxidant alebo antioxidant (zlúčenina, ktorá v našom tele pôsobí ako neutralizátor voľných radikálov). Voľné radikály sú molekuly, ktoré môžu spôsobiť poškodenie tela na bunkovej úrovni, keď je ich hladina príliš vysoká. Škody spôsobené voľnými radikálmi sú spojené s mnohými chronickými ochoreniami vrátane rakoviny, srdcových chorôb a cukrovky. Kvercetín, okrem antioxidačnej aktivity, môže tiež pomôcť neutralizovať zápal, regulovať krvný tlak a kontrolovať hladinu cukru v krvi.

Vlastnosti:

 • Podporuje telo v boji proti voľným radikálom ako antioxidant
 • Môže pomôcť regulovať krvný tlak
 • Pomáha pri podpore kognitívnych procesov, ako je zlepšenie pamäti alebo sústredenia
 • Podporuje kardiovaskulárny systém
 • Podporuje reguláciu glukózy v krvi
 • Môže mať antialergický účinok
 • Má protizápalový účinok

Produkty z radu VEGE CAPSULES boli vyvinuté len s použitím vegánskych ingrediencií. Vzhľadom na vysokú bezpečnostnú politiku spoločnosti a skutočnosť, že výrobný závod používa prísady s alergénnym účinkom, preto informácia o možnosti výskytu krížových alergénov na etikete. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte emailom.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné ??informácie

Ingrediencie

Maltodextrín, dihydrát kvercetínu (z plodov Sophora japonica L.), poťahová kompozícia (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné ??hodnoty

Aktívne zložky Na porciu
Dihydrát kvercetínu 75 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty