OstroVit Tryptophan VEGE - nespavosť, nálada 90ks

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV224375
Dostupnosť: Skladom
5.98 € 9.00 €
Bez DPH: 4.98 €
OstroVit Tryptofán VEGE je doplnok stravy na báze aminokyseliny L-tryptofán. Produkt vznikol v inovatívnej produktovej rade OstroVit 100% VEGE CAPSULES, ktorá je venovaná vegánom a vegetariánom. Produkt bol vyrobený bez pridania akýchkoľvek látok alebo živočíšnych zlúčenín. Čítať viac...

OstroVit Tryptofán VEGE 90 vcaps

Produkt vznikol v inovatívnej produktovej rade OstroVit 100% VEGE CAPSULES, ktorá je venovaná vegánom a vegetariánom. Produkt bol vyrobený bez pridania akýchkoľvek látok alebo živočíšnych zlúčenín.


  • 90 porcií v balení
  • 1 porcia = 1 HPMC kapsula


Vlastnosti:


  • Poskytne ochranu a prirodzenú reguláciu nášho nervového systému
  • Tým, že sa podieľa na tvorbe rastového hormónu, priamo prispieva k nárastu našich svalov

Produkty z radu VEGE CAPSULES boli vyvinuté len s použitím vegánskych ingrediencií. Vzhľadom na vysokú bezpečnostnú politiku spoločnosti a skutočnosť, že výrobný závod používa prísady s alergénnym účinkom, preto informácia o možnosti výskytu krížových alergénov na etikete. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte emailom.

Odporúčané použitie:

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby liečené antidepresívami alebo trpiace zlyhaním obličiek. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné informácie


Nutričné hodnoty

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty