PLANETA ORGANICA

Nákupom tovaru za 55,- EUR získate šampón HC Laboratory v hodnote 12,-€ ZADARMO.

Pri nákupe produktov HC Laboratory nad 39,- EUR získate ZĽAVU 30% .

( zľavu získate uplatnením kupónu v košíku , heslo kupónu je : " instant " )

AKTIVOVAŤ FILTER
-33%
Natura Siberica Rakytníkový olej na končeky 50ml
Natura Siberica Rakytníkový olejový complex pre končeky vlasov Starostlivosť o končeky vlasov - regeneruje končeky vlasov - poskytuje ochranu pred tepelnou úpravou horúcim vzduchom Altajský rakyt..
Organic Kitchen čistiaci KONDICIONÉR 260ml
Organic Kitchen čistiaci vlasový kondicionér Hot Off The Press je prírodný čistiaci balzam na vlasy napĺňa vlasy sviežosťou a objemom. Organický extrakt z mäty zanecháva pocit sviežosti, a extrakt z o..
Organic Shower gel - hydratačný sprchový gél 280ml
Hydratačný sprchový gél s antibakteriálnym účinkom Hydratačný sprchový gél je skutočne zvlhčujúci posilňovač. Jeho ultra jemné zloženie rešpektuje rovnováhu pokožky. Antibakteriálny účinok pôsobí v d..
-33%
Planeta Org. SET Šampón macadamia + Olej mandľový
SET Šampón s makadamiovým olejom 280ml + Mandľový olej 50ml Planeta Organica MACADAMIA SHAMPOO je certifikovaný organický šampón s makadamiovým olejom. Je navrhnutý špeciálne pre jemné čistenie vlaso..
-33%
Planeta Organica Body Scrub Arganovník 300ml
Planeta Organica Organický argánový telový peeling je určený predovšetkým na hĺbkové čistenie a regeneráciu pokožky. Organický arganový olej zvlhčuje pokožku, vdaka čomu je neuveriteľne jemná a zamato..
-33%
Planeta Organica Body Scrub Bambucké maslo 300ml
Planeta Organica Prírodný telový píling Bambudké masko navrhnutý špeciálne pre okamžitú výživu a hladkú pokožku. Organické bambucké maslo intenzívne vyživuje a zvlhčuje pokožku, zanecháva ju pevnú a p..
-33%
Planeta Organica MACADAMIA Kondicionér 280ml
Planeta Organica MACADAMIA CONDITIONER je certifikovaný organický kondicionér s makadamiovým olejom. Je navrhnutý špeciálne pre lesk vlasov. Organický olej z makadamie zjemňuje a zanecháva vlasy hodvá..
-33%
Planeta Organica MACADAMIA Šampón 280ml
Planeta Organica MACADAMIA SHAMPOO je certifikovaný organický šampón s makadamiovým olejom. Je navrhnutý špeciálne pre jemné čistenie vlasov a lesk. Organický olej z makadamie zjemňuje vlasy od korien..
-33%
Planeta Organica SET  MACADAMIA Šamp+ Kondic
SET Šampón + Koncicionér s makadamiovým olejom 280ml Planeta Organica MACADAMIA SHAMPOO je certifikovaný organický šampón s makadamiovým olejom. Je navrhnutý špeciálne pre jemné čistenie vlasov a les..
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)