Plantur 39 Balzam pre jemné a lámavé vlasy 150ml

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: PL701534
Dostupnosť: Skladom
5.50 € 8.30 €
Bez DPH: 4.58 €
Balzam z radu Plantur 39 je špeciálne prispôsobený systému aktívnych zložiek tohto radu a využíva „zásobu kofeínu“ na ochranu vstrebaného fyto-kofeínového komplexu pred vymytím. Čítať viac...

Po štyridsiatke vlasy reagujú na stres citlivejšie. Predovšetkým jemné, tenké vlasy trpia a strácajú svoj objem pri úprave účesu. Tiež opakované umývanie vlasov môže mať negatívny vplyv na povrch vlasu.

Výsledok:
Vlasy stráca lesk a je ťažké ich rozčesávať.

Balzam z radu Plantur 39 je špeciálne prispôsobený systému aktívnych zložiek tohto radu a využíva „zásobu kofeínu“ na ochranu vstrebaného fyto-kofeínového komplexu pred vymytím.

Látky z bieleho čaju, kukurice a pšenice, ktoré obnovujú a zosilňujú štruktúru vlasu, navyše regenerujú povrch vlasov a zvyšujú ich odolnosť bez toho, aby účes sťažol. Vlasy sa ľahko upravujú, dobre držia a majú väčší objem.

Tip: Na dosiahnutie čo najlepších možných výsledkov používajte spoločne s Fyto-kofeínovým šampónom na jemné, lámavé vlasy.


Použitie:

Po umytí vlasov naneste rovnomerne množstvo veľkosti lieskového orieška do vlhkých vlasov a ihneď opláchnite.

Na dosiahnutie čo najlepších možných výsledkov používajte spoločne s Fyto-kofeínový šampónom na jemné, lámavé vlasy.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty