Plantur 39 Fytokofein šampón pre farbené vlasy 250

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

Kód produktu: PL700971
Dostupnosť: Skladom
9.28 € 13.90 €
Bez DPH: 7.73 €
K strate vitality vlasov dochádza najčastejšie vplyvom hormonálnych zmien. Vlasové korienky žien sú chránené vysokým podielom ženských hormónov (estrogénov) a hlavne v období menopauzy sa hladina týchto hormónov znižuje. Vlasy potom rastú jemnejšie, predčasne vypadávajú a stále viac presvitá pokožka hlavy. Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy Plantur 39 účinne bráni vypadávaniu a oslabovaniu vlasov práve v tomto období. Čítať viac...

K strate vitality vlasov dochádza najčastejšie vplyvom hormonálnych zmien. Vlasové korienky žien sú chránené vysokým podielom ženských hormónov (estrogénov) a hlavne v období menopauzy sa hladina týchto hormónov znižuje. Vlasy potom rastú jemnejšie, predčasne vypadávajú a stále viac presvitá pokožka hlavy. Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy Plantur 39 účinne bráni vypadávaniu a oslabovaniu vlasov práve v tomto období.

Zloženie šampónu Plantur 39 je bohaté na aktívny kofeín, ktorý pri umývaní preniká všetkými smermi do vlasového folikulu. Fytoflavonoidy z bieleho čaju potom posilňujú odolnosť pokožky hlavy a vlasových folikulov a súčasne podporujú ich regeneráciu. A výťažky z pšenice s provitamínom B5 zlepšujú a naprávajú štruktúru poškodených vlasov a prispievajú k oslnivému lesku farby.

Vlastnosti:

 • pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov vplyvom hormonálnych zmien
 • obnovuje pevnosť suchých a pórovitých vlasov
 • dodáva farbeným vlasom hebkosť a lesk
 • počas umývania aktivuje korienky vlasov
 • podporuje rast a objem vlasov

Zloženie:

 • kofeín – zabraňuje škodlivému pôsobeniu testosterónu
  vo vlasovom folikule a dodáva korienkom energiu na rast
 • pšeničné proteíny – spevňujú narušené a oslabené vlasy
 • fytoflavonoidy z bieleho čaju – zvyšujú odolnosť pokožky hlavy
  a vlasových korienkov
 • provitamín B5 – dodáva vlasom plnosť a jemnosť

Ako aplikovať:
Primerané množstvo šampónu naneste na vlhké vlasy a jemne vmasírujte do pokožky hlavy. Nechajte pôsobiť 2 minúty. Následne dôkladne opláchnite vodou.

Tip:
Na získanie ešte jemnejších vlasov a uľahčenie ich rozčesávania doplňte šampón o balzam z radu Plantur 39 pre farbené a poškodené vlasy.

 
Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy Plantur 39 preukázateľne napomáha predchádzať rednutiu vlasov. Fyto-kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy s prírodnými výťažkami z pšenice a provitamínom B5 zvláčňuje a posilňuje vlasy. Vyhladzuje poškodenú štruktúru vlasov a dodáva im intenzívny lesk. Pri umývaní vlasov preniká účinná látka až do vlasového folikulu. Najčastejšou príčinou vypadávania vlasov sú hormonálne a geneticky podmienené zmeny v organizme. Vlasové korienky žien sú chránené vysokým podielom ženských hormónov (estrogénov). Ak sa hladina týchto hormónov znižuje, napr. v období prechodu, narastá vplyv mužských hormónov. Vlasy potom rastú jemnejšie, predčasne vypadávajú a stále viac presvitá pokožka hlavy. Kofeínový šampón pre farbené a poškodené vlasy Plantur 39 bráni vypadávaniu a oslabovaniu vlasov v tomto období.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty