SETY

AKTIVOVAŤ FILTER
BIMBI SET šamp. + sprej pre deti Nevita
BIMBI SET Jemný šampón na vlasy a telo určený pre bábätká a deti, vyrobený na báze ryžových proteínov s hravou vôňou coly 300 ml. Nedráždi oči. Sprej na rozčesanie a uhladenie zamotaných detských vlá..
BLONDME SET, Schwarzkopf
Darčekový set pre všetky typy Blond vlasov Keratínový obnovujúci šampón 250 ml + Keratínový obnovujúci kondicionér 200 ml Použitie: Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návod..
No Yellow SET- Spice Col. šamp.+maska Fanola
Šampón 350ml + Maska 350 ml určené na odstránenie nežiadúceho žltého efektu Blond a Melírovaných vlasov. Obsahuje vzácne oleje s regeneračnými a antioxidačnými účinkami...
Redken, ALL SOFT SET šampón+olej+gumičky
Redken All Soft šampón pre suché a krehké vlasy s argánovým olejom, 300ml + olej pre suché a krehké vlasy s arganovým olejom, 90ml + invisibobble gumičky 3ks..
Novinka
Redken, Curvaceous SET šampón + styling + gumičky
Redken Curvaceous SET krémový šampón + Lotin pre vlnité vlasy a vlasy po trvalej + invisibobble gumičky. Šampón vlasy jemne čistí a zanecháva ich hydratované od korienkov až po končeky. Obsahuje UV fi..
Redken, High Rise Volume SET šampón+kondic
Set pre objem vlasov, pozdvihuje vlasy pri korienkoch Šampón 300ml + Kondicionér 250ml Vlastnosti: šetrne čistí z vlasov mastnotu dodáva jemným vlasom objem posilňuje vlasové vlákn..
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)