OstroVit proteín WPC80.eu 900 g cookies

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV612400
Dostupnosť: Skladom
25.89 € 38.80 €
Bez DPH: 21.58 €
OstroVit STANDARD WPC.EU je najkvalitnejší srvátkový proteínový koncentrát s obsahom 80% bielkovín. Tento doplnok stravy je vhodný pre všetkých športovcov bez ohľadu na športovú disciplínu. Odporúča sa najmä v období budovania svalovej hmoty a redukcie telesného tuku. Môže byť použitý pri pokročilom tréningu aj ako súčasť každodennej stravy na doplnenie nutričných hodnôt. Čítať viac...

OstroVit STANDARD WPC.EU je najkvalitnejší srvátkový proteínový koncentrát s obsahom 80% bielkovín. Tento doplnok stravy je vhodný pre všetkých športovcov bez ohľadu na športovú disciplínu. Odporúča sa najmä v období budovania svalovej hmoty a redukcie telesného tuku. Môže byť použitý pri pokročilom tréningu aj ako súčasť každodennej stravy na doplnenie nutričných hodnôt.

  • 900 g bielkovín v balení
  • Jedna porcia je 30 g produktu
  • Vysoká koncentrácia srvátkového proteínu (80%)
Bez aspartámuVýrobok neobsahuje škodlivý aspartam.
Ľahko sa rozpúšťaProteínový doplnok sa vyznačuje veľmi dobrou rozpustnosťou!

ŠTANDARD WPC80.EU

OstroVit STANDARD WPC80.eu je produkt vyrobený ultrafiltračným procesom, pri ktorom sa koncentrovaná bielkovinová frakcia zo srvátky koncentruje pred oddelením od mliečneho cukru a tuku. Vyznačuje sa zníženým obsahom tukov a sacharidov.

Vďaka 80% obsahu bielkovín, ktoré prispievajú k rastu svalovej hmoty a pomáhajú ju udržiavať, je STANDARD WPC80.eu vhodný pre všetkých športovcov bez ohľadu na športovú disciplínu. Odporúča sa najmä v období budovania svalovej hmoty. Možno ho použiť pri pokročilom tréningu, ale aj ako prvok dennej stravy na doplnenie nutričnej hodnoty.

Vlastnosti:

  • Vysoký obsah bielkovín
  • Zdroj aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA
  • Pôsobí anabolicky – pomáha budovať čistú svalovú hmotu
  • Pôsobí antikatabolicky – zabraňuje rozpadu svalov
  • Urýchľuje regeneráciu organizmu
  • Odporúča sa najmä v období budovania svalovej hmoty.
Odporúčané použitie

Jednu dávku produktu 30 g (3 odmerky) rozpustite v 200 ml vody alebo mlieka v šejkri. V závislosti od vašich potrieb užívajte 1-2 porcie denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Výživové informácie


Doplnok stravy v prášku. Obsahuje sladidlá.

Výrobok môže obsahovať sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnotyNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty