OstroVit WPC 80 srvátkový proteín 700 g prírodný

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV907871
Dostupnosť: Skladom
16.90 € 25.40 €
Bez DPH: 14.08 €
OstroVit WPC 80 je srvátkový proteínový koncentrát najvyššej kvality s obsahom 70% bielkovín. Je výborným zdrojom plnohodnotných živočíšnych bielkovín so širokým profilom aminokyselín, ktoré sú potrebné pre budovanie svalových vlákien. Produkt sa vyrába procesom ultrafiltrácie, pri ktorom sa koncentrovaná bielkovinová frakcia srvátky koncentruje pred oddelením od mliečneho cukru a tuku. Vyznačuje sa zníženým obsahom tukov a sacharidov. Čítať viac...

OstroVit WPC 80 je srvátkový proteínový koncentrát najvyššej kvality s obsahom 70% bielkovín. Je výborným zdrojom plnohodnotných živočíšnych bielkovín so širokým profilom aminokyselín, ktoré sú potrebné pre budovanie svalových vlákien. Produkt sa vyrába procesom ultrafiltrácie, pri ktorom sa koncentrovaná bielkovinová frakcia srvátky koncentruje pred oddelením od mliečneho cukru a tuku. Vyznačuje sa zníženým obsahom tukov a sacharidov.

  • Vysoký obsah plnohodnotných bielkovín
  • 5 g BCAA a 11 g EAA v každej dávke
  • Jedna porcia je 30 g výrobku!
  • Verzia s prírodnou príchuťou bez pridaného cukru

WPC 80 - proteínový doplnok

Srvátkový proteín intenzívne podporuje proces rastu svalov a umožňuje obnovu svalových vlákien. Pôsobí anabolicky a antikatabolicky – zabraňuje rozpadu svalového tkaniva. Pomáha znižovať pocit únavy a urýchľuje regeneráciu svalov po tréningu. Vzhľadom na 70% obsah bielkovín je výrobok vhodný pre všetkých športovcov bez ohľadu na športovú disciplínu. Odporúča sa najmä v období budovania svalovej hmoty a redukcie telesného tuku. Sacharidy a tuky obsiahnuté v prípravku sú výborným zdrojom živín podporujúcich rast svalovej hmoty. Dá sa použiť pri pokročilých tréningoch, ale aj ako súčasť dennej stravy na doplnenie nutričných hodnôt.

Laboratórne overená kvalita

Z obavy o zdravie našich zákazníkov sú naše produkty pravidelne testované v nezávislom akreditovanom laboratóriu, aby sme zaistili a udržali najvyššiu kvalitu.

Odporúčané použitie

Jednu dávku produktu 30 g (2,5 odmerky) rozpustite v 200 ml mlieka alebo vody. V závislosti od vašich potrieb užívajte 1-2 porcie denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nesmú užívať deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Tento obal uchovávajte tesne uzavretý na suchom mieste pri teplote 15-25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Výživové informácie

Ingrediencie

Srvátkový proteínový koncentrát z mlieka [obsahuje lecitíny (1); sójové lecitíny (2)]. V závislosti od použitých prísad sa symbol (1-2) použitej prísady nachádza blízko dátumu minimálnej trvanlivosti.

Výrobok môže obsahovať sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty