VLASOVÉ DOPLNKY

Nákupom tovaru za 45,- EUR získate antibakteriálny čistič Cleaner Clinic v hodnote 7.90,- ZADARMO.
-34%
Gumičky do vlasov Sibel PRIEHĽADNÉ 20mm (500ks)
Gumičky do vlasov Sibel Claire sú elastické gumičky, ktoré sú veľmi pevné a perfektne udrží všetky vlasy pokope. Vhodné pre akýkoľvek styling. Počet kusov: 500 ks Farba: priehľadná Priemer gumičky: 2..
-33%
Gumičky tenké Siebel 50mm - blond (16ks)
Silné gumičky do vlasov Sibel Thin perfektne udrží vlasy pohromade. Vhodné pre akýkoľvek styling. Počet kusov: 16 ks Farba: blond Priemer gumičky: 50 mm Vlastnosti: - silné gumičky - elastické gumič..
-33%
Gumičky tenké Siebel 50mm - čierne (16ks)
Silné gumičky do vlasov Sibel Thin perfektne udrží vlasy pohromade. Vhodné pre akýkoľvek styling. Počet kusov: 16 ks Farba: čierná Priemer gumičky: 50 mm Vlastnosti: - silné gumičky - elastické gumi..
-33%
Gumičky tenké Siebel 50mm - hnedé (16ks)
Silné gumičky do vlasov Sibel Thin perfektne udrží vlasy pohromade. Vhodné pre akýkoľvek styling. Počet kusov: 16 ks Farba: hnedá Priemer gumičky: 50 mm Vlastnosti: - silné gumičky - elastické gumič..
-33%
Invisibobble British Royal Duo Queen sada gumičiek
Vlasový doplnok - Sada gumičiek do vlasov..
-33%
Invisibobble Heart Style Set sada gumičiek
Vlasový doplnok - set obsahujúci original Crystal Clear gumičky do vlasov 3 ks + Sprunchie True Black gumička do vlasov + Waver Crystal Clear pinetky do vlasov 3 ks..
-33%
Invisibobble Original Gumičky čierne(3ks)
invisibobble Power pre veľmi husté, dlhé či nepoddajné vlasy, ktoré nechcú zostať vo vyčesanom copíku. Gumičky do vlasov invisibobble Power ich v ňom spoľahlivo udržia a zabránia nechcenému povoľovani..
-33%
Invisibobble Original Gumičky číre (3ks)
invisibobble Power pre veľmi husté, dlhé či nepoddajné vlasy, ktoré nechcú zostať vo vyčesanom copíku. Gumičky do vlasov invisibobble Power ich v ňom spoľahlivo udržia a zabránia nechcenému povoľovani..
-33%
Invisibobble SPRUNCHIE gumička do vlasov čierna
Gumička do vlasov invisibobble SPRUNCHIE kombinuje svetoznámu špirálovú gumičku šetrnú k vlasom a štýlový dizajn látkových vlasových doplnkov. Luxusný, extra jemný zamatový povrch spolu s gumičkou inv..
-33%
Invisibobble Urban Safari Duo Sauv.Beauty gumička
Vlasový doplnok - set obsahujúci WrapStar + waver v dizajne kolekcie Urban Safari...
-33%
Invisibobble Waver SPONKY do vlasov (3ks) číre
Invisibobble Waver SPONKY do vlasov (3ks) - číre..
-33%
Krokodíl Pinetky 11cm-(6ks), MIX farieb
Štipce Croco - pevný klips, tzv. krokodíl na ťažké, polodlhé a dlhé vlasy pre profesionálne použitie. Vďaka zlamovacej konštrukcii vydrží väčšie zaťaženie a udrží vlasy tak, ako ich zopnete. Balenie 6..
-33%
Sponky Čierne 6cm vlnka (24ks)
Praktická vlnitá sponka Mila s veľkosťou 6 cm je čierna lakovaná. Sponka je kvalitný a vďaka svojej pevnosti dobre držia vo vlasoch. Farba: čierna Dĺžka: 6 cm Počet kusov v balenie: 24 ks..
-33%
Sponky Hnedé 6cm vlnka (24ks)
2.70 € 1.80 €
Praktická vlnitá sponka Mila s veľkosťou 6 cm je hnedá lakovaná. Sponka je kvalitný a vďaka svojej pevnosti dobre držia vo vlasoch. Farba: hnedá Dĺžka: 6 cm Počet kusov v balenie: 24 ks..
-34%
Sponky Zlaté 6cm vlnka (24ks)
2.90 € 1.90 €
Praktická vlnitá sponka Mila s veľkosťou 6 cm je zlatá lakovaná. Sponka je kvalitný a vďaka svojej pevnosti dobre držia vo vlasoch. Farba: zlatá Dĺžka: 6 cm Počet kusov v balenie: 24 ks..
-33%
Štipec čierny 8cm Siebel (12ks)
Štipec na vlasy čierny 8cm - balenie obsahuje 12ks...
-34%
Invisibobble Rosie Fortescue Trendy Treasure Kit
Vlasový doplnok - set obsahujúci Sprunchie Rosie Fortescue Fade Into Fab gumička do vlasov + Hairhalo Rosie Fortescue Trendy Treasure čelenka do vlasov..
Zobrazenie 1 až 17 z 17 (1 stránok)