OstroVit Fat Burner eXtreme 90 kapsúl

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV224252
Dostupnosť: Skladom
11.98 € 18.00 €
Bez DPH: 9.98 €
OstroVit Fat Burner eXtreme je prípravok s nevšednou kombináciou prírodných látok, ktoré podporujú a urýchľujú proces lipolýzy, teda odbúravanie a spaľovanie tukového tkaniva a pomáhajú udržiavať zdravú telesnú hmotnosť. OstroVit Fat Burner je extrémna stimulácia na každom tréningu a skutočný energetický nakopnutie, ktoré postaví na nohy každého. V boji za lepšiu postavu a sebavedomie je 100% účinný! Čítať viac...

OstroVit Fat Burner eXtreme 90 kapsúl

OstroVit Fat Burner eXtreme je prípravok s nevšednou kombináciou prírodných látok, ktoré podporujú a urýchľujú proces lipolýzy, teda odbúravanie a spaľovanie tukového tkaniva a pomáhajú udržiavať zdravú telesnú hmotnosť. OstroVit Fat Burner je extrémna stimulácia na každom tréningu a skutočný energetický nakopnutie, ktoré postaví na nohy každého.

 • Nová vylepšená receptúra
 • Prírodné zložky
 • 90 kapsúl v jednom balení
 • 30 porcií za mesiac suplementácie
 • Extrémny strih tuku

OstroVit Fat Burner eXtreme

L-Tyrozín – umožňuje lepšie odolávať vedľajším účinkom dlhých a ťažkých redukčných diét, kde je naše telo v hlbokom kalorickom deficite. Zlepšuje pamäť a našu pohodu.

L-karnitín – chemická organická zlúčenina zo skupiny aminokyselín, ktoré sa prirodzene vyskytujú v našom tele. Podporuje procesy spaľovania tukov (absorbovanie energie z tukov).

Extrakt zo zelenej kávy – dokáže obmedziť metabolizmus tukov, zrýchľuje metabolizmus a je skvelým antioxidantom.

Extrakt z listov zeleného čaju - účinne podporuje proces redukcie hmotnosti, stimuluje odbúravanie tukových buniek a zabraňuje ich opätovnému zväčšovaniu.

Kofeín – Pomáha zrýchliť metabolizmus, stimuluje, dodáva energiu, podporuje redukciu zbytočného telesného tuku.

Extrakt zo semien afrického manga - môže ovplyvniť reguláciu hladiny leptínu (hormónu zodpovedného za chuť do jedla), reguluje metabolizmus a podporuje metabolizmus lipidov (tukov).

Extrakt z koreňa zázvoru – podporuje trávenie, zvyšuje imunitu a „bojuje“ s voľnými radikálmi.

Vlastnosti:

 • Stimuluje metabolizmus
 • Podporuje proces lipolýzy
 • Podporuje redukciu tuku
 • Stimuluje telo
 • Cítite sa lepšie
 • Podporuje fyzickú a duševnú aktivitu
 • Pomáha udržiavať zdravú telesnú hmotnosť
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (3 kapsuly) denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nepoužívajte ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Prípravok nekonzumujú deti, tehotné a dojčiace ženy. Držte mimo dosahu detí.

Nutričné informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Obsahuje kofeín; neodporúča sa deťom a tehotným ženám (obsah kofeínu 200 mg v 1 porcii); nekonzumujte s inými výrobkami, ktoré sú zdrojom kofeínu alebo inými zložkami s podobným účinkom.

Nutričné hodnoty


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty