OstroVit Leucine aminokyselina 200 g prírodný

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV611236
Dostupnosť: Skladom
6.50 € 9.80 €
Bez DPH: 5.42 €
OstroVit Leucín je špičkový prípravok, vytvorený len na báze jednej zložky, ktorou je L-leucín. Zámerne tu boli vynechané zbytočné arómy, konzervačné látky a plnivá a dokonalá absorpcia a mikronizácia na farmaceutickej úrovni umožnila vytvoriť takmer dokonalý doplnok. Minimalizmus a najvyššia kvalita vo všetkých smeroch! Čítať viac...

OstroVit Leucín je špičkový prípravok, vytvorený len na báze jednej zložky, ktorou je L-leucín. Zámerne tu boli vynechané zbytočné arómy, konzervačné látky a prísady a dokonalá absorpcia a mikronizácia na farmaceutickej úrovni umožnila vytvoriť takmer dokonalý doplnok. Minimalizmus a najvyššia kvalita vo všetkých smeroch!

  • 200 g L-leucínu
  • 40 porcií L-leucínu v balení
  • Hlavná aminokyselina na budovanie svalov

OstroVit L-Leucín – čo to je?

L-leucín je organická chemická zlúčenina zo skupiny exogénnych (esenciálnych) proteínových aminokyselín, ktoré budujú naše svaly. Je to najdôležitejšia z troch aminokyselín s rozvetveným reťazcom , ktoré tvoria slávny doplnok BCAA. Naše telo si ho nedokáže samo syntetizovať, preto je pre správne fungovanie nášho tela nevyhnutná suplementácia alebo správne vyvážená strava, čo sa premieta aj do optimálneho, fyziologického stavu rastu svalového tkaniva. L-leucín stimuluje syntézu bielkovín a zastavuje ich rozklad. Má silný anabolický účinok.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Leucine:

  • Výskumy ukazujú, že L-leucín zvyšuje našu citlivosť na inzulín
  • Považuje sa za najdôležitejšiu aminokyselinu, ktorá stimuluje syntézu bielkovín
  • Pôsobí ako aktivátor mTOR kinázy, hlavnej metabolickej dráhy v našom tele, zodpovednej predovšetkým za zvýšenú syntézu nových svalových vlákien.
  • Podporuje stavbu a silu našich svalov
  • Podporuje zvýšený transport ATP – vysokoenergetických väzieb, ktoré poskytujú energiu pre naše telo

POZOR! Vďaka vysokému obsahu L-leucínu sa produkt vyznačuje nižšou rozpustnosťou a horkastou pachuťou. Ide o prirodzenú vlastnosť suroviny. Dobrým riešením je rozmiešať produkt vo vode alebo šťave, roztok jemne premiešať alebo prášok konzumovať priamo s vodou alebo džúsom.

Použitie

Odporúčanú dávku 5 g (2 odmerky) rozmiešajte v 100 - 150 ml vody alebo šťavy. V tréningové dni konzumujte jednu dávku denne 30 minút po tréningu.

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nekonzumujte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výživové informácie


Nutričná hodnota

Aktívne zložky Na 100 g Na jednu porciu
L-leucín 100 g 5000 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty