OstroVit Taurín aminokyselina 300 g prírodný

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV611243
Dostupnosť: Skladom
4.00 € 6.00 €
Bez DPH: 3.33 €
OstroVit Taurine je doplnok, ktorý obsahuje iba jednu aminokyselinu - L-taurín. Ideálna biologická dostupnosť a najvyššia úroveň mikronizácie produktu bola vyvinutá tými najlepšími pre najlepších. Zámerne tu boli vynechané plnivá, spekacie látky alebo arómy. V tomto prípade menej znamená viac. Čítať viac...

OstroVit Taurine je doplnok, ktorý obsahuje iba jednu aminokyselinu - L-taurín.

  • 300 g taurínu v balení
  • Produkt obsahuje 100 porcií

L-TAURÍN

Taurín je organická chemická zlúčenina zo skupiny aminokyselín. Toto však nie je typická proteínová aminokyselina, pretože je rozdiel v jej chemickej štruktúre (namiesto karboxylovej kyseliny má sulfónovú skupinu). Taurín sa nachádza v mozgu, srdci, obličkách a kostrovom svale. Napriek svojmu malému množstvu zohráva veľmi dôležitú úlohu pri správnom fungovaní týchto orgánov. Pôsobí tiež ako neurotransmiter v mozgu.


  • Znižuje pocit únavy, čo umožňuje trénovať dlhšie a efektívnejšie
  • Ako agonista GABA receptorov zlepšuje stav nášho mozgu. Lepšia koncentrácia, lepšia pamäť a jasné myslenie
  • Suplementácia taurínom umožňuje predchádzať svalovému katabolizmu – rozkladu svalových bielkovín

Výrobok má silné hygroskopické vlastnosti (silne absorbuje vlhkosť). Tvorba hrudkovitosti alebo jednotnej (kompaktnej) konzistencie nie je známkou straty vlastností produktu. V takom prípade by sa mal výrobok znova skartovať.

Odporúčané použitie

Odporúčaná dávka 3 g (1/2 odmerky) sa rozmieša v 100 - 150 ml vody alebo šťavy. V tréningové dni jedzte jednu porciu denne 15 minút pred tréningom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výživové informácie

Ingrediencie

taurín

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

300 g
100
3 g

Aktívne zložky Na 100 g Na porciu
L-Taurín 100 g 3000 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty