Warrior Weight Loos extrakt, chudnutie 60tab.

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: WA804989
Dostupnosť: Skladom
12.90 € 19.40 €
Bez DPH: 10.75 €
Weight Loss Complex od Warrior je kombináciou rastlinných extraktov, ideálnych pred tréningom v období diét, či predsúťažných príprav, kedy často krát dochádza k poklesu energie. Čítať viac...

Weight Loss Complex tablety


  • Komplexná formula rastlinného spaľovača tuku od Warrior! 
  • Pohodlná forma tabliet.
  • Kombinácia rastlinných extraktov. 
  • Garcínia + Zelený čaj + Yerba Maté + Piperín 
  • Výživový doplnok vhodný pre športovcov.

Weight Loss Complex od Warrior je kombináciou rastlinných extraktov, ideálnych pred tréningom v období diét, či predsúťažných príprav, kedy často krát dochádza k poklesu energie.


4 ÚČINNÉ LÁTKY UKRYTÉ V 1 TABLETE!

1 tableta Weight Loss Complex obsahuje

  • Extrakt z Garcínie kambodžskej
  • Extrakt z listov zeleného čaju
  • Extrakt z listov Yerba Maté
  • Extrakt z čierneho korenia - piperín


NÁŠ TIP!

Ak si momentálne v období, kedy sa snažíš zhodiť nejaké tie kilá naviac, potom neprehliadni našu bohatú ponuku maškŕt, či pochutín, ktoré sú ,,povolené”. Odporúčame najmä naše 100% orieškové masláproteínové palacinkyčakankový sirup100% Bio čokoládu (kakaová hmota), Bio kakaové bôby, či napr. arašidové maslo v prášku z odtučnených arašidov.


Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; extrakt zo šupiek plodov Garcínie kambodžskej (60% kyseliny hydroxycitrónovej), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (95% polyfenolov), extrakt z listov Yerba Maté (Ilex paraguariensis), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum).  

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby s kardiovaskulárnymi problémami. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 1-krát denne 3 tablety zapite dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 3 tablety 

Účinné látky v ODD (3 tablety): extrakt zo šupiek plodov Garcínie kambodžskej 600mg*, extrakt z listov zeleného čaju 300mg*, extrakt z listov Yerba Maté 300mg* (z toho kofeín: 24mg*), extrakt z čierneho korenia 7,5mg* (z toho piperín: 7,14mg*). 

*Referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty