Maria Nila Colour Refresh 6.60 Autumn Red 100ml

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: MN02-4702
Dostupnosť: Skladom
12.98 € 19.50 €
Bez DPH: 10.82 €
Odtieň AUTUMN RED je veľmi bohatý na pigmenty. Autumn Red môžete použiť samostatne, alebo v kombinácií s White Mix pre nižšiu intenzitu farby.

Návod k aplikácii: Použite šampón pre umytie vlasov a následne opláchnite vodou. Vyžmýkajte z vlasov prebytočnú vodu a jemne vysušte vlasy uterákom. Naneste Colour Refresh na všetky vlasy, alebo len na požadovanú časť pomocou hrebeňa alebo prstov. Doporučujeme použiť rukavice. Nechajte pôsobiť po dobu 3 – 10 minút v závislosti na požadovanej intenzite farby. Dôkladne spáchnite z vlasov všetku prebytočnú farbu. Starostlivosť dokončite kondicionérom.

Vlastnosti a očakávané výsledky
Vhodné na použitie na stredne tmavé až tmavé vlasy (stupeň 2-7).
U svetlejších vlasov zrieďte prípravkom White Mix, inak môže byť účinok príliš intenzívny.
Nepoužívajte pred akýmkoľvek odfarbovaním, pretože by mohlo dôjsť k zmene farby.
Nezakrýva šediny.
Veľkosť_100ml
Výrobca_Maria Nila AB Čítať viac...
Odtieň AUTUMN RED je veľmi bohatý na pigmenty. Autumn Red môžete použiť samostatne, alebo v kombinácií s White Mix pre nižšiu intenzitu farby. Návod k aplikácii: Použite šampón pre umytie vlasov a následne opláchnite vodou. Vyžmýkajte z vlasov prebytočnú vodu a jemne vysušte vlasy uterákom. Naneste Colour Refresh na všetky vlasy, alebo len na požadovanú časť pomocou hrebeňa alebo prstov. Doporučujeme použiť rukavice. Nechajte pôsobiť po dobu 3 – 10 minút v závislosti na požadovanej intenzite farby. Dôkladne spáchnite z vlasov všetku prebytočnú farbu. Starostlivosť dokončite kondicionérom. Vlastnosti a očakávané výsledky Vhodné na použitie na stredne tmavé až tmavé vlasy (stupeň 2-7). U svetlejších vlasov zrieďte prípravkom White Mix, inak môže byť účinok príliš intenzívny. Nepoužívajte pred akýmkoľvek odfarbovaním, pretože by mohlo dôjsť k zmene farby. Nezakrýva šediny. Veľkosť_100ml Výrobca_Maria Nila AB

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty