OLAPLEX

Nákupom tovaru za 39,- EUR získate antibakteriálny čistič Cleaner Clinic v hodnote 7.90,- ZADARMO.


AKTIVOVAŤ FILTER
-33%
Olaplex 4-IN-1 MOISTURE hydratačná MASKA *SALÓN
Vysoko koncentrovaná regeneračná maska 4 v 1 dodávajúca vlasom lesk a objem. Zároveň veľmi poškodené vlasy intenzívne hydratuje. OLAPLEX 4-IN-1 MOISTURE MASK ponúka profesionálny výkon a je určená vý..
-37%
Olaplex No.0 Intensive Bond Building intenz. kúra
Intenzivna a hĺbková liečba vlasového vlákna, ktorá výrazne posilňuje vlasy a pripravuje ich na následné ošetrenieí prípravkom N°3 Hair Perfector. Prípravky OLAPLEX N°0 a N°3 predstavujú dvojfázovú do..
-40%
Olaplex No.3 Hair Perfector udržuje stálosť farby
Olaplex No.3 je súčasťou starostlivosti o vlasy a optimálne doplňuje Olaplex No.1 Bond Multiplier a No.2 Bond Perfekter. Minimálne pre 15 použití. Určený je pre zákazníka k nasledujúcej domácej staro..
-40%
Olaplex No.4 Bond Maintenance ŠAMPÓN 250ml
Šampon OLAPLEX s pantovanou látkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", ktorá obnovuje, posilňuje a hydratuje vlasy a dodáva vlasom prirodzený lesk a maximálnu rekonštrukciu. K dosiahnutiu dlhodobého ..
-37%
Olaplex No.4-P Blonde Enhancer fialový ŠAMPÓN
Tónovací šampón OLAPLEX® No.4P BLONDE ENHANCER Toning posilňuje, zjemňuje a neutralizuje nežiadúce žlté tóny pre žiarivejšie a lepšie upraviteľné vlasy. Bezsulfátové, vysoko koncentrované zloženie umo..
-33%
Olaplex No.5 Bond Maintenance KONDICIONÉR 250ml
Kondicionér OLAPLEX s patentovanou látkou "bis-aminopropyl diglykol dimaleát", ktorú kondicionér obsahuje, obnovuje, posilňuje a hydratuje vlasy bez zaťaženia. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku po..
-40%
Olaplex No.6 Bond Smoother regeneračný KRÉM 100ml
OLAPLEX NO.6 BOND SMOOTHER bezoplachový regeneračný krém s aktívnou zložkou ""Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate. Eliminuje krepatenie a redukuje poletovanie vlasov. Účinne chráni pred nepriaznivými v..
-40%
Olaplex No.7 Bonding Oil vyživujúci OLEJ 30ml
Vyživujúci, obnovujúci a stylingový olej OLAPLEX NO.7 BONDING OIL je založený na osvedčenej receptúre Olaplex® s patentovanou technológiou pre extra lesk, neporovnateľnú hebkosť a posilnenie štruktúry..
-37%
Olaplex No.8 Bond Intense Moist. regeneračná MASKA
OLAPLEX N°8 BOND INTENSE MOISTURE MASK je viacúčelová regeneračná maska na vlasy, ktorá hydratuje, vyhladzuje a dodáva vlasom lesk. Výsledkom sú viditeľne zdravé vlasy. Airless dávkovač zabezpečuje pr..
-33%
Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair SÉRUM
Olaplex N°9 Bond Protector Nourishing Hair Serum je prvé vyživujúce vlasové sérum svojho druhu, u ktorého je vedecky dokázané, že chráni vlasy pred znečistením po dobu 48 hodín. Sérum bohaté na antio..
Olaplex Traveling Stylist Kit
Olaplex Traveling Stylist sada obsahuje: 1x Bond Multiplier No.1 100 ml 2x Bond Perfector No.2 100 ml 1x Dosing Dispenser Olaplex Traveling Stylist Kit je vhodný predovšetkým na melírované vlasy a..
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)
Novinky