JOICO

Nákupom tovaru za 39,- EUR získate antibakteriálny čistič Cleaner Clinic v hodnote 7.90,- ZADARMO.


AKTIVOVAŤ FILTER
-33%
Joico Blonde Life Brightening rozjas. ŠAMPÓN
Joico Blonde Life pre zosvetlené či melírované vlasy. Rozjasňujúci šampón s vyživujúcim účinkom Joico Blond Life neobsahuje sulfáty, ale napriek tomu vytvára bohatú penu, ktorá dokonale odstraňuje neč..
-33%
Joico Blonde Life Violet ŠAMPÓN 300ml
Joico Blonde Life Violet Shampoo 300ml Šampón pre chladné tóny blond vlasov poskytuje intenzívnu starostlivosť, výživu a hydratáciu prírodným aj chemicky ošetreným blond vlasom. Obsahuje fialové pigme..
-34%
Joico Joifull objemový ŠAMPÓN pre jemné vlasy300ml
Joico Joifull šampón je víťazom súťaže Healthy Beauty Awards 2020 v kategórii najlepší šampón pre jemné vlasy a zaručene sa stane aj vaším obľúbencom. Zložky nachádzajúce sa v objemovom šampóne povzbu..
-33%
Joico K-Pak Color Therap Kondicionér farbené vlasy
Joico K-Pak Color Therapy Color-Protecting Conditioner 250 ml je rekonštrukčný kondicionér pre poškodené farbené vlasy. Poskytuje krehkým, slabým a zcitlivelým farbeným vlasom intenzívnu starostlivosť..
-47%
Joico K-Pak Color Therapy Šampón farbené vlasy
Joico K-Pak Color Therapy Color-Protecting Shampoo 300 ml jr rekonštrukčný šampón pre poškodené farbené vlasy. Poskytuje krehkým, slabým a zcitlivělým farbeným vlasom intenzívnu starostlivosť, výživu ..
-33%
Joico K-Pak Color Therapy Tr. Maska farbené vlasy
Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment 150 ml je rekonštrukčná maska pre poškodené farbené vlasy Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment ..
-36%
Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment 250ml
Joico K-PAK Hydrator Intense Treatment 250 ml je Intenzívna hydratačná maska na vlasy, ktorá pomáha regenerovať vlasy so sklonom ku krepovateniu a dodáva vlasom zamatovú hebkosť, lesk a zdravý vzhľad...
-39%
Joico K-Pak Reconstruct. Kondicionér rekonštrukčný
Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml je kondicionér s ľahkou krémovou konzistenciou uľahčuje úpravu a rozčesávanie poškodených vlasov, zabraňuje lámaniu a štiepeniu končekov a zanecháva vlasy..
-16%
Joico K-Pak Reconstructing Šampón rekonštrukčný
Joico K-PAK Reconstructing Shampoo 300 ml je špeciálne navrhnutý pre poškodené vlasy, ktoré regeneruje a zaceľuje ich poškodenú vlasovú kutikulu. Šampón má bohatú krémovú konzistenciu, ktorá veľmi dob..
-33%
Joico Moisture Recovery hydratačný KONDICIONÉR 250
Hydratačný kondicionér Joico Moisture Recovery sa postará o vaše suché vlasy. Znížte poškodenie a lámavosť vlasov až o 55 %. Kondicionér obsahuje morský komplex, v ktorom nájdete morské riasy i živiny..
-33%
Joico Moisture Recovery hydratačný ŠAMPÓN 300ml
Joico Moisture Recovery Šampón efektívne čistí pokožku hlavy, dôkladne umýva vlasy a navracia im prirodzenú krásu. Vlastnosti: umýva vlasy a čistí pokožku hlavy intenzívne hydratuje Použitie: Nanest..
-31%
Joico Style&Finish Humidity Blocker Spray 150ml
Joico Style & Finish Humidity Blocker Finishishing Spray 150 ml chráni vlasy pred krepatením a zvlnením pr zvýšenej vlhkosti. Sprej pre konečnú úpravu bol navrhnutý pre všetky typy vlasov, ktoré sa ľ..
Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)
Novinky