ČAJ porciovaný

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

-35%
Lovare čierny,zelený BOUQUET s ovoc. 6x5ks
Pohodlný formát a príjemný dizajn kvalitnej kartónovej darčekovej krabičky dopĺňajú rúčky hodvábnej zlatej stuhy, vďaka ktorým je darček výnimočný a výnimočný. Čaj vo vrecúškach v samostatných obálkac..
-34%
Lovare čierny,zelený porciovaný čaj 1001 NOC 24x2g
Kúzlo noci rozpútava tie najhlbšie túžby. Rafinovaná kombinácia chutí cejlónskeho čierneho čaju a zeleného čaju Sencha so šťavnatým jablkom, exotickými lupienkami kvetov a vôňou ruží a hrozna. Bohatá ..
-34%
Lovare zmes 32 kvetových čajov v pyramídach+šálka
Originálny darček pre všetkých priaznivcov kvalitného nápoja - exkluzívne čajové vrecúško v jednotlivých obálkach. Každé balenie obsahuje 4 druhy čajov s 8 obálkami Čaj vo vrecúškach v samostatných ob..
-34%
Lovare zmes 32 porciovaných čiernych čajov 4x8x2g
Exkluzívny balený čaj v sáčkoch je jedinečným darčekom pre všetkých milovníkov kvalitného nápoja. V balení nájdete 4 rôzne druhy čajov po 8 obálok. 1001 NIGHTS – čierny cejlónsky čaj, čínsky zelený ..
-34%
Lovare zmes 32 porciovaných kvetových čajov 32x1,5
Exkluzívny balený čaj v sáčkoch je jedinečným darčekom pre všetkých milovníkov kvalitného nápoja. V balení nájdete 4 rôzne druhy čajov po 8 obálok. Jednotlivo balené čajové vrecúška Balenie: 48 g (32 ..
-34%
Lovare zmes 60 porciovaných kvetovych čajov 12x5x2
Sortiment najlepších čajových príchutí v jednotlivých obálkach Originálna darčeková sada pre každého, kto obdivuje kvalitný nápoj. Čaj vo vrecúškach v jednotlivých obálkach Každá sada obsahuje 12 druh..
-34%
Lovare zmes 90 čajov "Prime tea Set" 6x15ks
Čajové vrecúška v samostatných obálkach Kolekcia vrecúšok Lovare "Prime tea Set" Originálny darček pre všetkých priaznivcov kvalitného nápojového exkluzívneho čajového vrecúška v jednotlivých obálkach..
-33%
Lovare zmes 90 čajov GREAT PARTEA COLLECTION 18x5
Veľkolepá súprava na veľkolepú párty – nájde si čaj pre každého hosťa, dokonca aj s tým najnáročnejším vkusom. Darčeková súprava «LOVARE Great Partea» bude tiež skvelým darčekom pre obdivovateľov kval..
-34%
Lovare 1001 nocí exkluz. čaj v pyramídkach 15*2g
Kúzlo noci rozpútava tie najhlbšie túžby. Rafinovaná kombinácia chutí cejlónskeho čierneho čaju a zeleného čaju Sencha so šťavnatým jablkom, exotickými lupienkami kvetov a vôňou ruží a hrozna. Bohatá ..
-34%
Lovare Alpine herbs exkluzívny čaj v pyramídkach
Zmes voňavých bylín, kvetov a ovocia. A sila Yerba Mate! Nájdete v nej tóny citrónovej trávy, pomaranča a harmančeka. Jemnosť a ráznosť! Zloženie: medovka 22%, drvené sušené šípky 18%, kvety rumančeka..
-34%
Lovare Bergamot Vanilla exkluz. čaj v pyramídkach
Pocíťte radostný úsmev sladkých vanilkových tónov v harmonickej kombinácii jemnej trpkosti čierneho čaju a pikantného bergamotu! Zažite originálnu chuť a opojnú vôňu sypaného čaju spracovaného do pyra..
-34%
Lovare Berry Jam exkluzívny čaj v pyramídkach
Jeden dúšok – a vaša predstavivosť kreslí voňavú paseku uprostred snového lesa. To je úžasný efekt čaju „Berry jam“, ktorý vytvára slávnostné chvíle s bobuľovým ohňostrojom! Zažite originálnu chuť a o..
-34%
Lovare bylinný porciov. čaj Ginger morning 20x1,8g
Zmes bylinkového a ovocného čaju so zázvorom a citrónovou kôrou vo filtračných vreckách. Nový deň prinesie veľa nových zážitkov a dobrodružstiev, ak začnete čajovým 'Zázvorovým ránom'. Zloženie: Citró..
-34%
Lovare bylinný porciovaný kamilkový čaj 20x1,8g
Čarovná kytica harmančeka obohatená o hrejivé tóny škorice a sladkého anízu vám poskytne pokojný večer a pomôže vám relaxovať po náročnom dni. Zloženie: kvety harmančeka, škorica, aníz. Veľkosť bale..
-33%
Lovare čaj 1001 nocí doypak 250g+50vrecúšok
Kúzlo noci rozpútava tie najhlbšie túžby. Rafinovaná kombinácia chutí cejlónskeho čierneho čaju a zeleného čaju Sencha so šťavnatým jablkom, exotickými lupienkami kvetov a vôňou ružových pukov a hrozn..
-33%
Lovare čaj Alpine herbs doypak 200g+50vrecúšok
Bylinná zmes na báze citrónovej trávy, kvetov harmančeka, šípky, listov mäty a ďalších zložiek. Prekvapivým spôsobom kombinuje citrónovú trávu s tónmi fialky a horkých citrusov a jej aróma dodáva ener..
-33%
Lovare čaj Champagne splashes doypak 250g+50vrecúš
LOVARE LISTOVÝ ČAJ CHAMPAGNE SPLASHES Čierny a zelený čaj s jahodovou príchuťou Lovare Champagne Splashes je zmesou stredne listového cejlónskeho čaju a populárnej, štipľavej a horkej čínskej senchy (..
-33%
Lovare čaj Golden Ceylon doypak 250g+50vrecúšok.
balenie: doypack kapacita balenia: 250 g navyše 50 filtračných vreciek na vylúhovanie..
-33%
Lovare čaj Wild Berry doypak 250g+50vrecúšok
Lovare čaj Wild Berry doypak 250g+50vrecúšok. Základom tohto čaju je čierny listový cejlónsky čaj z ekologicky čistých plantáží na ostrove Srí Lanka. Zloženie je doplnené lesnými bobuľami, medzi ktorý..
-34%
Lovare Champagne exkluzívny čaj v pyramídkach
Dvojitá energia čierneho a zeleného čaju, romantické akordy jahodovej chuti a jemné lupienky nevädze sú doplnené jemnou jahodovou arómou – veľkolepým srdcom čajového buketu. Zažite originálnu chuť a o..
Zobrazenie 1 až 20 z 47 (3 stránok)
Top produkty