COLOR WOW

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Vlasové produkty svetovej značky Color WOW sa stali favoritmi celebrít ako: Jennifer Lopez, Katy Perry, Ariana Grande a Kim Kardashian.
Color WOW je nadčasová a patentovaná vlasová starostlivosť určená pre chemicky farbené a zaťažované vlasy. Každý produkt má jedinečné zloženie vytvorené na základe dlhodobého laboratórneho vývoja prichádzajúce z USA. Značka obsahuje kompaktnú a komplexnú sadu prevratných produktov, ktoré riešia problémy farbených vlasov.
-33%
Color Wow Carb Cocktail Bionic Tonic 200 ml
Bionické tonikum Carb Cocktail vracia jemným a zľahnutým vlasom poškodených farbením stratené proteíny, ktoré prispievajú k sile a objemu tenkých vlasových vlákien. Na povrch vlasu viaže tonikum 3D „v..
-33%
Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic 200 ml
Bionické tonikum Coconut Cocktail dodáva vlasom okamžitý lesk, hodvábny vzhľad a hydratáciu, pričom je určený najmä pre suché vlasy so sklonom ku krepovateniu. Na povrch vlasov viaže tonikum komplex l..
-33%
Color Wow Dream Coat for Curly Hair 500 ml
Ľahký sprej s najnovšou stylingovou technológiou pre vlnité a kučeravé vlasy pomáha vytvoriť hodvábne, lesklé a perfektne vytvarované kučery. Mimoriadne ľahká zmes bez alkoholu kombinuje tri účinné po..
-33%
Color Wow Dream Coat Supernatural Spray 500ml
Unikátny sprej pokrýva každé vlasové vlákno neviditeľným vodeodolným plášťom a vlasy tak zanecháva mimoriadne hladké a hodvábne. Teplom aktivovaný polymér stlačí a utesní vlasové vlákna a akokoľvek sk..
-33%
Color Wow Dream Filter Spray 470ml - Mineral Remov
Sprej Dream Filter odstraňuje z vlasov usadené minerály a kovy obsiahnuté vo vode, ktoré môžu farbu vlasov skresľovať a zmeniť, najmä pri svetlých vlasoch. Tieto usadeniny vo vlasoch spôsobujú aj ich ..
-33%
Color Wow One Minute Transformation 120 ml.
Unikátny stylingový krém proti krepovateniu vlasov je perfektným núdzovým riešením, keď sa vlasy dostanú z formy. Intenzívne napravuje skrútené vlasy po tréningu alebo v dôsledku počasia, eliminuje st..
-34%
Color Wow Travel Color Securitry Shampoo 75ml
Jemný bezsulfátový šampón určený obzvlášť pre farbené vlasy zanecháva farbu stále sviežu, čistú a žiarivú a súčasne pomáha obmedziť vypadávanie a rednutie vlasov. Neobsahuje žiadne prísady, ktoré by b..
-33%
Curl Wow Flo Entry Rich Natural Supplement 295 ml.
Olejové sérum hydratuje pramene od korienkov až ku končekom pre okamžite nadýchané a šťavnaté kadere. Okamžite hydratuje a spevňuje dehydratované kadere (ktoré sú zo svojej podstaty suché, pretože pri..
-33%
Curl Wow Lubricating Conditioner 295ml
Hydratačný kondicionér dodá suchým, dehydratovaným, krehkým a „statickým“ kaderiam plynulý pohyb, hodvábnu textúru a pružnosť. Nezaťažujúci kondicionér pôsobí hlboko vo vnútri vlasov bez zaťaženia a m..
-33%
Curl Wow Shook Epic Curl Perfector 295 ml
Sprej, ktorý aktivujete pretrepaním, kombinuje silné hydratačné látky a polyméry proti krepateniu pre perfektne definované, žiarivé kučery. Unikátne dvojfázové zloženie aktivované pretrepaním obsahuje..
-33%
Curl Wow Snag Free Pre Shampoo Detangler 295 ml
Jemný rozčesávací prípravok pre kučeravé vlasy na použitie pred šampónom. Dodáva kučerám kĺzavosť pred šampónovaním, aby sa nezamotávali a boli hlbšie a sviežejšie umyté. Rýchlejšie, jednoduchšie a be..
-33%
23.90 €
35.90 €
Množstvo
-33%
-33%
55.90 €
83.90 €
Množstvo
-33%
-33%
17.90 €
26.90 €
Množstvo
-34%
-33%
22.90 €
34.40 €
Množstvo
-33%
32.90 €
49.40 €
Množstvo
-33%
Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)
Top produkty