CURL WOW

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

                                   Najlepša starostlivosť pre kučeravé vlasy

                                                                                     

Nový rad pre kučeravé vlasy Curl Wow využíva tzv. "naked technology" (patentovaná technológia Profaxil-18 Complex™), ktorá hydratuje a definuje kadere pomocou novej mikro disperznej technológie. Už žiadne zaťaženie, žiadny pocit mastných vlasov, žiadne tuhé kadere. Zloženie radu Curl Wow optimalizuje hydratáciu a minimalizuje lámanie pre super zdravé, hydratované a pružné kučery.

-33%
Color Wow Dream Coat for Curly Hair 200ml.
Ľahký sprej s najnovšou stylingovou technológiou pre vlnité a kučeravé vlasy pomáha vytvoriť hodvábne, lesklé a perfektne vytvarované kučery. Mimoriadne ľahká zmes bez alkoholu kombinuje tri účinné po..
-33%
Curl Wow Flo Entry Rich Natural Supplement 295 ml.
Olejové sérum hydratuje pramene od korienkov až ku končekom pre okamžite nadýchané a šťavnaté kadere. Okamžite hydratuje a spevňuje dehydratované kadere (ktoré sú zo svojej podstaty suché, pretože pri..
-33%
Curl Wow Hooked Clean Shampoo 295 ml.
Šampón pre kučeravé vlasy s technológiou uzamknutia korienkov. Jedinečné zloženie bez sulfátov nezanecháva žiadne zvyšky a zaisťuje optimálny stav vlasovej pokožky a vlasov a objemnejšie kučery bez za..
-33%
Curl Wow Lubricating Conditioner 295ml
Hydratačný kondicionér dodá suchým, dehydratovaným, krehkým a „statickým“ kaderiam plynulý pohyb, hodvábnu textúru a pružnosť. Nezaťažujúci kondicionér pôsobí hlboko vo vnútri vlasov bez zaťaženia a m..
-33%
Curl Wow Shook Epic Curl Perfector 295 ml
Sprej, ktorý aktivujete pretrepaním, kombinuje silné hydratačné látky a polyméry proti krepateniu pre perfektne definované, žiarivé kučery. Unikátne dvojfázové zloženie aktivované pretrepaním obsahuje..
-33%
Curl Wow Snag Free Pre Shampoo Detangler 295 ml
Jemný rozčesávací prípravok pre kučeravé vlasy na použitie pred šampónom. Dodáva kučerám kĺzavosť pred šampónovaním, aby sa nezamotávali a boli hlbšie a sviežejšie umyté. Rýchlejšie, jednoduchšie a be..
-33%
22.90 €
34.40 €
Množstvo
-33%
22.90 €
34.40 €
Množstvo
-33%
22.90 €
34.40 €
Množstvo
-33%
32.90 €
49.40 €
Množstvo
-33%
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Top produkty