ČAJ porciovaný

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

-34%
Lovare čierny,zelený porciovaný čaj 1001 NOC 24x2g
Kúzlo noci rozpútava tie najhlbšie túžby. Rafinovaná kombinácia chutí cejlónskeho čierneho čaju a zeleného čaju Sencha so šťavnatým jablkom, exotickými lupienkami kvetov a vôňou ruží a hrozna. Bohatá ..
-33%
Lovare čierny,zelený porciovaný čaj s ovocím 6x5ks
Pohodlný formát a príjemný dizajn kvalitnej kartónovej darčekovej krabičky dopĺňajú rúčky hodvábnej zlatej stuhy, vďaka ktorým je darček výnimočný a výnimočný. Čaj vo vrecúškach v samostatných obálkac..
-34%
Lovare zmes 32 kvetových čajov v pyramídach+šálka
Originálny darček pre všetkých priaznivcov kvalitného nápoja - exkluzívne čajové vrecúško v jednotlivých obálkach. Každé balenie obsahuje 4 druhy čajov s 8 obálkami Čaj vo vrecúškach v samostatných ob..
-34%
Lovare zmes 32 porciovaných čiernych čajov 4x8x2g
Exkluzívny balený čaj v sáčkoch je jedinečným darčekom pre všetkých milovníkov kvalitného nápoja. V balení nájdete 4 rôzne druhy čajov po 8 obálok. 1001 NIGHTS – čierny cejlónsky čaj, čínsky zelený ..
-34%
Lovare zmes 32 porciovaných kvetových čajov 32x1,5
Exkluzívny balený čaj v sáčkoch je jedinečným darčekom pre všetkých milovníkov kvalitného nápoja. V balení nájdete 4 rôzne druhy čajov po 8 obálok. Jednotlivo balené čajové vrecúška Balenie: 48 g (32 ..
-34%
Lovare zmes 60 porciovaných kvetovych čajov 12x5x2
Sortiment najlepších čajových príchutí v jednotlivých obálkach Originálna darčeková sada pre každého, kto obdivuje kvalitný nápoj. Čaj vo vrecúškach v jednotlivých obálkach Každá sada obsahuje 12 druh..
-34%
Lovare zmes 90 čajov "Fest tea Set" 6x15ks
Čajové vrecúška v samostatných obálkach Kolekcia vrecúšok Lovare "Fest tea Set" Originálny darček pre všetkých priaznivcov kvalitného nápojového exkluzívneho čajového vrecúška v jednotlivých obálkach...
-34%
Lovare zmes 90 čajov "Prime tea Set" 6x15ks
Čajové vrecúška v samostatných obálkach Kolekcia vrecúšok Lovare "Prime tea Set" Originálny darček pre všetkých priaznivcov kvalitného nápojového exkluzívneho čajového vrecúška v jednotlivých obálkach..
-33%
Lovare zmes 90 čajov GREAT PARTEA COLLECTION 18x5
Veľkolepá súprava na veľkolepú párty – nájde si čaj pre každého hosťa, dokonca aj s tým najnáročnejším vkusom. Darčeková súprava «LOVARE Great Partea» bude tiež skvelým darčekom pre obdivovateľov kval..
-34%
Lovare 1001 nocí exkluz. čaj v pyramídkach 15*2g
Kúzlo noci rozpútava tie najhlbšie túžby. Rafinovaná kombinácia chutí cejlónskeho čierneho čaju a zeleného čaju Sencha so šťavnatým jablkom, exotickými lupienkami kvetov a vôňou ruží a hrozna. Bohatá ..
-34%
Lovare Bergamot Vanilla exkluz. čaj v pyramídkach
Pocíťte radostný úsmev sladkých vanilkových tónov v harmonickej kombinácii jemnej trpkosti čierneho čaju a pikantného bergamotu! Zažite originálnu chuť a opojnú vôňu sypaného čaju spracovaného do pyra..
-34%
Lovare Berry Jam exkluzívny čaj v pyramídkach
Jeden dúšok – a vaša predstavivosť kreslí voňavú paseku uprostred snového lesa. To je úžasný efekt čaju „Berry jam“, ktorý vytvára slávnostné chvíle s bobuľovým ohňostrojom! Zažite originálnu chuť a o..
-34%
Lovare bylinný porciov. čaj Ginger morning 20x1,8g
Zmes bylinkového a ovocného čaju so zázvorom a citrónovou kôrou vo filtračných vreckách. Nový deň prinesie veľa nových zážitkov a dobrodružstiev, ak začnete čajovým 'Zázvorovým ránom'. Zloženie: Citró..
-34%
Lovare bylinný porciovaný kamilkový čaj 20x1,8g
Čarovná kytica harmančeka obohatená o hrejivé tóny škorice a sladkého anízu vám poskytne pokojný večer a pomôže vám relaxovať po náročnom dni. Zloženie: kvety harmančeka, škorica, aníz. Veľkosť bale..
-34%
Lovare Champagne exkluzívny čaj v pyramídkach
Dvojitá energia čierneho a zeleného čaju, romantické akordy jahodovej chuti a jemné lupienky nevädze sú doplnené jemnou jahodovou arómou – veľkolepým srdcom čajového buketu. Zažite originálnu chuť a o..
-34%
Lovare Cherry Confiture exkluz. čaj v pyramídkach
Spoznajte ráno v rozkvitnutej záhrade dezertným čajom „Cherry Confiture“. Jeho bohatá a zároveň jemná bobuľová chuť je bestsellerom romantického pitia čaju! Zažite originálnu chuť a opojnú vôňu sypané..
-34%
Lovare čierny porciovaný čaj GOLDEN CEYLON 24x2g
Jasné slnečné lúče a horský vzduch Ceylonu. Kvalitné čajové vrecúška v jednotlivých obálkach. Vychutnajte si krásu klasickej chuti čaju od LOVARE! Čaj vo vreckách v samostatných obálkach Balenie: 48..
-34%
Lovare čierny porciovaný čaj Wild berry 24x2g
Silné, intenzívne, bohaté, ako spomienka na leto v zimný večer. Prémiový čierny čaj obohatený o čučoriedky, jahody a ruže. Odháňa temné myšlienky! Čaj v sáčkoch v jednotlivých obálkach Balenie – 24 sá..
-34%
Lovare čierny,zelený čaj s jahodou Champagne 24x2g
Dvojitá energia čierneho a zeleného čaju, romantické akordy jahodovej chuti a jemné lupienky nevädze sú doplnené jemnou jahodovou arómou – veľkolepým srdcom čajového buketu. Čaj vo vreckách v samostat..
-34%
Lovare mätový porciovaný čaj s bylinkami 20x1,8g
Zmes čaju, byliniek a ovocia s korením. Zabudnúť na každodenné starosti a cítiť svieži morský vánok pomôže chuť mäty piepornej a buket voňavých stredomorských bylín. Zloženie: Mäta pieporná, šípky, ..
Zobrazenie 1 až 20 z 25 (2 stránok)
Top produkty