DOPLNKY VYZIVY

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

-34%
OstroVit SET Imunita Shot + Magnesium B6 Shot
OstroVit Immunity Shot je revolučný doplnok stravy v podobe lahodnej malinovej vitamínovej injekcie na posilnenie imunity. Produkt kombinuje vitamíny a prírodné rastlinné extrakty, ktoré stimulujú imu..
-33%
Warrior Multi-vitamin-mineral fyz.psych.zdravie100
Doplnok výživy s vysokým podielom vitamínov a minerálov. Každá tableta poskytuje komplexnú zásobu 30 základných vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré prispievajú k udržaniu normálneho zraku, kos..
-33%
AKCIA GymBeam GABA 2ks únava/stres, 2x120 tab
GABA stimuluje vylučovanie rastového hormónu, znižuje stres, napätie, a zlepšuje kvalitu spánku GABA je kyselina gama-amino maslová, neesenciálna aminokyselina, ktorá sa nachádza v mozgu a očiach...
-33%
Beast Pink Sun Kiss zdravá pokožka 90kaps.
Sun Kiss - funkčné kapsuly určené každému, kto túži po bronzovom opálení a zdravom vzhľade pokožky Sun Kiss sú unikátne kapsuly obsahujúce starostlivo vybrané látky s vplyvom na pigmentáciu pokožky a ..
-33%
BestPink Omega for woman - antiaging, srdce 90kap.
Pink Omega - kapsuly určené ženám na podporu zdravia srdca, mozgu, zraku a mladistvého vzhľadu Pink Omega sú kapsuly pre ženy, ktoré sa starajú o svoj vzhľad a celkové zdravie. Hlavnú časť zloženia tv..
-34%
BestPink Pink Vitamín D3 zdravé kosti+zuby,120tab
Pink Vitamín D3 - dobre vstrebateľná forma vitamínu D s kyselinou hyalurónovou pre starostlivosť o zdravie aj krásu Pink Vitamín D3 obsahuje dobre vstrebateľnú formu vitamínu D v podobe cholekalcifero..
-33%
Bio Medical Glutathione detox, imunita 60cap
L-Glutathione Capsules sú bohatým zdrojom prírodného glutatiónu pre ochranu organizmu pred nežiadúcimi účinkami voľných radikálov. Ten sa skladá z prevažne z troch aminokyselín (glycínu, cysteínu a ky..
-33%
Bio Medical Green Coffeei antioxidant, diéta 100t
Zelená káva je v súčasnosti jedným z najpopulárnejším doplnkov na redukciu hmotnosti na svete. Extrakt zo zelenej kávy je bohatý na chlorogénové kyseliny, ktoré nemožno nájsť v zrnách klasickej pražen..
-33%
Bio Medical Raspberry Ketone pečeň, energia 60t
Červené maliny (vrátane iných druhov ovocia) produkujú prírodné fenolové zlúčeniny, nazývané ketóny, ktoré dodávajú ovociu jeho jedinečnú vôňu. Ketóny obsahujú aj naše telá (produkujú sa v pečeni), id..
-33%
Bio Medical Reishi huba mladosti antiaging 100cap
Reishi je huba známa skôr v Ázijských krajinách. Má dlhú históriu predovšetkým v Číne, kde ľudia stáročia verili, že im zlepší zdravie a predĺži život. Reishi rastie predovšetkým na rozpadajúcich sa k..
-34%
GymBeam Beta-karotén 15mg - zdravý zrak, 60 tab.
Beta-karotén - provitamín A, ktorý chráni zrak, podporuje zdravie pokožky a zlepšuje imunitný systém Beta-karotén alebo inak nazývaný provitamín A je jedným z radu dôležitých karotenoidov, ktorý sa ..
-34%
GymBeam Chromium Picolinate, únava,trávenie 120
Chróm Pikolinát - prírodný suplement chrómu s posilneným účinkom, ktorý sa podieľa na metabolizme tukov, sacharidov a pomáha regulovať chuť do jedla Chróm Pikolinát je prírodný suplement chrómu, ktor..
-33%
GymBeam GABA únava/ stres/ lepší spánok, 120 tab.
GABA stimuluje vylučovanie rastového hormónu, znižuje stres, napätie, a zlepšuje kvalitu spánku GABA je kyselina gama-amino maslová, neesenciálna aminokyselina, ktorá sa nachádza v mozgu a očiach...
-33%
GymBeam Glutatión - silný antioxidant, 60 tab.
Glutatión – silný antioxidant, ktorý môže pomôcť s podporou imunity a ochranou buniek pred oxidačným stresom Glutatión je účinný antioxidant, ktorý môže pomôcť s ochranou buniek pred oxidačným stre..
-33%
GymBeam Guarana 110mg kofeínu - povzbudzujúci, 90t
Guarana obsahuje účinnú dávku 110 mg kofeínu v jednej kapsule pre povzbudenie pri práci alebo na tréningu Guarana obsahuje extrakt z rastliny Paullinia cupana pôvodom z Amazónie, ktorej plody sú ob..
-33%
GymBeam Omega3-6-9 antioxidant, srdce, bunky 60kap
Omega 3-6-9 - jedinečný zdroj zdravých tukov a vitamínu E v praktických kapsulách Omega 3-6-9 sa skladá z kombinácie prvotriedneho rybieho, ľanového a slnečnicového oleja, ktoré sú vyhľadávané pre ic..
-33%
GymBeam Pumpkin Tekvicový olej cholesterol 90kap
Tekvicový olej - za studena lisovaný olej vo forme praktických kapsúl plný antioxidantov a zdravých tukov Tekvicový olej vo forme kapsúl obsahuje oleje extrahované z tých najkvalitnejších semien tekvi..
-34%
GymBeam Rhodiola antistres, psychika a výkon 90c.
Rhodiola Rosea - bylinný adaptogén pre posilnenie tela i mysle v stresových situáciách Rhodiola Rosea je bylinný extrakt z Rozchodnice ružovej (Rhodiola Rosea), rastliny pôvodom z arktických a horskýc..
-33%
GymBeam Shark Cartilage kĺbová výživa 100cap.
Žraločia chrupavka - prírodná kĺbová výživa v praktickej podobe kapsúl Žraločia chrupavka je prírodná kĺbová výživa vyrobená z chrupaviek žraloka. Slúži ako prevencia pre udržanie zdravých kĺbov a spo..
-34%
Natural Nutrition Electrolytes - elektrolyty 100g
Electrolytes - elektrolyty       recenzie (109) Prášková zmes elektrolytov od Natural Nutrition!  Vhodný doplnok najmä pre športovcov. Kombinácia minerálov a soli. Správna funkciu nervov, svalov + hy..
-34%
-33%
-33%
Zobrazenie 1 až 20 z 67 (4 stránok)
Top produkty