DOPLNKY VYZIVY

Nákupom tovaru za 55,- EUR získate šampón HC Laboratory v hodnote 12,-€ ZADARMO.

Pri nákupe produktov HC Laboratory nad 39,- EUR získate ZĽAVU 30% .

( zľavu získate uplatnením kupónu v košíku , heslo kupónu je : " instant " )

-33%
Warrior Multi-vitamin-mineral fyz.psych.zdravie100
Doplnok výživy s vysokým podielom vitamínov a minerálov. Každá tableta poskytuje komplexnú zásobu 30 základných vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré prispievajú k udržaniu normálneho zraku, kos..
-34%
Beast Pink Sun Kiss zdravá pokožka 90kaps.
Sun Kiss - funkčné kapsuly určené každému, kto túži po bronzovom opálení a zdravom vzhľade pokožky Sun Kiss sú unikátne kapsuly obsahujúce starostlivo vybrané látky s vplyvom na pigmentáciu pokožky a ..
-33%
BestPink Cola Pink MangOran-pleť,nechty,vlasy 240g
Colla Pink - unikátny beauty nápoj pre ženy bez tukov a cukrov s obsahom prémiového kolagénu a jedinečných zložiek, ktorý sa postará o krásu a zdravie každej ženy Colla Pink je jedinečný beauty nápoj..
-34%
BestPink Omega for woman - antiaging, srdce 90kap.
Pink Omega - kapsuly určené ženám na podporu zdravia srdca, mozgu, zraku a mladistvého vzhľadu Pink Omega sú kapsuly pre ženy, ktoré sa starajú o svoj vzhľad a celkové zdravie. Hlavnú časť zloženia tv..
-34%
BestPink Pink Vitamín D3 zdravé kosti+zuby,120tab
Pink Vitamín D3 - dobre vstrebateľná forma vitamínu D s kyselinou hyalurónovou pre starostlivosť o zdravie aj krásu Pink Vitamín D3 obsahuje dobre vstrebateľnú formu vitamínu D v podobe cholekalcifero..
-33%
BestPink Vita Pink vitam. minerály pre ženy 120kap
Multivitamín Vita Pink je jedinečný komplex vitamínov, minerálov a aktívnych látok vyvinutý špeciálne pre ženy Multivitamín Vita Pink je komplex vitamínov, minerálov a aktívnych zložiek, určený na pok..
-33%
Bio Medical Astaxanthin mozog, imunita, kardio 60c
Astaxanthin - kapsuly s obsahom jedného z najsilnejších antioxidantov, ktoré možno nájsť v prírode. Karotenoid, prirodzene sa vyskytujúci vo veľkom počte živých organizmov (riasy, homár, plameniak, lo..
-33%
Bio Medical Broccoli antioxidant, detox 100c
Broccoli Extract Capsules - kapsuly s obsahom prírodného sulforafánu obsiahnutého v brokolici. Sulforafán priaznivo vplýva prakticky na všetky orgánové systémy ľudského tela a predstavuje skvelý dopln..
-33%
Bio Medical Chlorella prášok 100g
Bio Chlorella 100% organická Chlorella bez obsahu ťažkých kovov a chemikálií. Vhodná súčasť detoxikačných a alkalizačných kúr od BioMedical.  Podporuje prirodzený obranný systém. Dodáva energiu v ob..
-33%
Bio Medical Cranberry 36:1 imunita, prostata 100t
Cranberry Extract je práškový extrakt v pomere 36:1 z plodov brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon) v pohodlnej forme tabliet. Zatiaľ čo väčšina brusnicových doplnkov výživy pochádza z koncentro..
-33%
Bio Medical Garcinia Cambogia chudnutie 100cap
Výživový doplnok v podobe extraktu zo šupiek Garcínie kambodžskej známej aj ako Malabar Tamarind. Tento druh ovocia prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti – pomáha ju udržiavať, znižovať pocit hladu..
-33%
Bio Medical Ginger Root kĺby, srdce, trávenie 60c
Zázvor (podzemok Zingiber officinale) sa už od nepamäti používal v tradičnej čínskej a ajurvédskej medicíne, zároveň patrí k jedným z najčastejšie konzumovaných korenín sveta. Je zdrojom množstva bioa..
-34%
Bio Medical Glutathione detox, imunita 60cap
L-Glutathione Capsules sú bohatým zdrojom prírodného glutatiónu pre ochranu organizmu pred nežiadúcimi účinkami voľných radikálov. Ten sa skladá z prevažne z troch aminokyselín (glycínu, cysteínu a ky..
-33%
Bio Medical Green Coffeei antioxidant, diéta 100t
Zelená káva je v súčasnosti jedným z najpopulárnejším doplnkov na redukciu hmotnosti na svete. Extrakt zo zelenej kávy je bohatý na chlorogénové kyseliny, ktoré nemožno nájsť v zrnách klasickej pražen..
-33%
Bio Medical Liposomal Calcium+D3+C kosti,rast200ml
Liposomal Calcium + D3+ C predstavuje kombináciu troch silných zložiek určenú na podporu zdravia kostí. Produkt s vysokou vstrebateľnosťou a biologickou aktivitou je vhodný pre všetkých - dospievajúci..
-34%
Bio Medical Liposomal vit. C koža,kosti,zuby 200ml
Liposomal Vitamin C obsahuje až 1000 mg najlepšie vstrebateľného vitamínu C v jednej dávke. Tekutá forma v kombinácii s prírodnými fosfolipidmi zaisťuje jeho prenos na miesto určenia a chráni ho pred ..
-33%
Bio Medical Org.Coconut Flour kokosová múka 500g
Organic Coconut Flour – Bio kokosová múka       recenzie (39) 100% kokosová múka v tej najlepšej Bio kvalite od BioMedical! Bohatý zdroj potrebnej vlákniny a bielkovín. Nízky obsah tuku. Jemná, priro..
-33%
Bio Medical Oyster Mushroom, imunita 100c
Výživový doplnok v podobe extraktu z Hlivy ustricovej v biologicky využiteľnejšej forme kapsúl. Hlivy rastú prirodzene v takmer všetkých druhoch lesa po celom svete. Sú ľahko kultivované a stali sa ob..
-33%
Bio Medical Quercetin trávenie, imunita,kardio 90c
Quercetin - kapsuly s obsahom prírodného flavonoidu kvercetínu pochádzajúceho z jerlínu japonského. Kvercetín sa v prírode vyskytuje v rôznych formách a je dobre známy ako silný a účinný antioxidant s..
-33%
Bio Medical Raspberry Ketone pečeň, energia 60t
Červené maliny (vrátane iných druhov ovocia) produkujú prírodné fenolové zlúčeniny, nazývané ketóny, ktoré dodávajú ovociu jeho jedinečnú vôňu. Ketóny obsahujú aj naše telá (produkujú sa v pečeni), id..
Zobrazenie 1 až 20 z 129 (7 stránok)