BLOND vlasy

Nákupom tovaru za 59,- EUR získate vlasovú kozmetiku v hodnote 10,-€ ZADARMO.

AKTIVOVAŤ FILTER
-43%
Plantur 39 Color Silver Fytokofein šampón 250ml
Color Silver Fyto-kofeínový šampón Pre elegantný strieborný lesk - bez žltého nádychu Plantur 39 Color Silver Fyto-kofeínový šampón dodáva blond, zosvetleným alebo šedým vlasom elegantný strieborný ..
-33%
WELLA set SP Luxe Oil pre ochranu farby
WELLA Professionals darčekový set Color Brilliance, pre farbené vlasy a na ochranu farby vo vlasoch. Sada obsahuje: - Invigo Color Brilliance šampón pre normálne až jemné farbené vlasy 250ml - Invigo..
-4%
Hc Lab šampón SILVER Bio na strieborné vlasy 250ml
Fialový Bio šampón SILVER zvyšuje hydratáciu, lesk blond a zosvetľovaných vlasov, odstraňuje žlté odlesky. Produkt je od spoločnosti H&C Laboratory...
-33%
Joico Blonde Life Brightening rozjas. MASKA 150ml
oico Blonde Life rozjasňujúca a hydratačná maska na vlasy predstavuje nenahraditeľný krok v starostlivosti o vlasy. Vlastnosti: regeneruje vlasy po celej ich dĺžke intenzívne hydratuje dodáva vlasom..
-33%
Joico Blonde Life Brightening rozjas. ŠAMPÓN
Joico Blonde Life pre zosvetlené či melírované vlasy. Rozjasňujúci šampón s vyživujúcim účinkom Joico Blond Life neobsahuje sulfáty, ale napriek tomu vytvára bohatú penu, ktorá dokonale odstraňuje neč..
-33%
Joico Blonde Life Violet ŠAMPÓN 300ml
Joico Blonde Life Violet Shampoo 300ml Šampón pre chladné tóny blond vlasov poskytuje intenzívnu starostlivosť, výživu a hydratáciu prírodným aj chemicky ošetreným blond vlasom. Obsahuje fialové pigme..
-33%
Maria Nila Sheer Silver kondicionér 300ml
Hydratačný kondicionér neutralizujúci nechcené žlté tóny ošetruje Blond a zosvetené vlasy po umytí šampónom a pomáha dosiahnuť dych vyrážajúce žiarivé blond farby. Vlastnosti: hydratuje a spevňuje št..
-33%
Maria Nila Sheer Silver maska 250ml
Hydratačná a vyživujúca maska pre blond vlasy v jednom kroku vyživuje, hydratuje a zanecháva vlasy hodvábne jemné. Špeciálne zloženie zaistí Blond a zosvetleným vlasom zodpovedajúcu starostlivosť a oc..
-33%
Maria Nila Sheer Silver šampón 350ml
Šampón neutralizujúci nechcené žlté tóny Blond a zovetlených vlasov. Šampón má taktiež hydratačnú schopnosť oproti iným strieborným šampónom. Colour Guard Complex chráni vlasy pre UV žiarením a zaisť..
-33%
MARIA NILA Silver Shot 60 ml
9.00 € 6.00 €
Unikátny SILVER SHOT predstavuje finálnu starostlivosť s fialovými pigmentmi, které neutralizujú zlaté tóny vo vlasoch. Dokáže znížiť vo vlasoch hladinu pH, čo pomôže veľmi šetrne a kvalitne uzavrieť ..
-20%
Nevita BLONDE Sublime Šampón na blond vlasy 250ml
Šampón proti žltnutiu ideálny pre oživenie blond vlasov.Pre jemné čistenie prírodných blond, odfarbených, zosvetlených, sivých a bielych vlasov.Vďaka svojmu zloženiu s organickým extraktom z čierneho ..
-17%
Nevita RISO Silver šampón anti-žltý efekt 1L
Šampón na potlačenie žltých odleskov pre blond, zosvetľované a melírované vlasy. Obsahuje extrakt z Bio Venere ryže bohatej na minerály a antioxidanty, vlasy chráni pred oxidáciu a udržiava ich zdravé..
Nevita RISO Silver šampón anti-žltý efekt 300ml
Šampón na potlačenie žltých odleskov pre blond, zosvetľované a melírované vlasy. Obsahuje extrakt z Bio Venere ryže bohatej na minerály a antioxidanty, vlasy chráni pred oxidáciu a udržiava ich zdravé..
-33%
No Yellow 2-Fáz.bezoplach. kondicionér, Fanola
Pri používaní šampónu No Yellow pre neutralizáciu nežiaducich žltých odleskou je potrebné vlasy dôkladne vyživovať. Pre čo najväčšie zefektívnenie starostlivosti sa ponuka rozšírila o 2-Fázový kondici..
-33%
No Yellow Foam - penový kondicionér, Fanola
Fanola No Yellow Incredible Foam - penový kondicionér. Rovnako ako maska Fanola No Yellow, aj penový kondicionér sa spája so šampónom No Yellow. Pre silné vlasy a priebežné udržiavanie blond farby j..
-33%
No Yellow Maska 1L Antigiallo, Fanola
Maska No Yellow pre šedivé, zosvetlené, melírované a odfarbené vlasy, na ktorých potlačuje žltý nádych...
-33%
No Yellow Maska 350ml Antigiallo, Fanola
Maska pre šedivé, zosvetlené, melírované a odfarbené vlasy, na ktorých potlačuje žltý nádych. Použitie: Pri umytí vlasov šampónom proti žltým odleskom si nasaďte jednorazové rukavice a aplikujte na dĺ..
-33%
No Yellow Parfémový ochran. sprej, Fanola
Fanola No Yellow Shield Mist - parfumovaný ochranný sprej, 100 ml Ochranný sprej s technológiou Shield Defense, ktorá využíva glukonan sodný známy pre svoje anti-oxidačné účinky. Napomáha vytvoriť n..
-33%
No Yellow Shampoo 100ml Antigiallo, Fanola
Šampón na šedivé, zosvetľované a melírom odfarbované vlasy na potlačenie a odstránenie nežiadúceho žltého efektu...
-33%
No Yellow Shampoo 1L Antigiallo, Fanola
Šampón na šedivé, zosvetľované a melírom odfarbované vlasy na potlačenie a odstránenie nežiadúceho žltého efektu...
-43%
-33%
26.00 €
39.00 €
Množstvo
-33%
-33%
-33%
14.98 €
22.50 €
Množstvo
-33%
14.95 €
22.40 €
Množstvo
-33%
20.95 €
31.40 €
Množstvo
-33%
18.95 €
28.40 €
Množstvo
-33%
6.00 €
9.00 €
Množstvo
-17%
-33%
11.16 €
16.70 €
Množstvo
-33%
13.20 €
19.80 €
Množstvo
-33%
-33%
14.28 €
21.40 €
Množstvo
Zobrazenie 1 až 20 z 27 (2 stránok)
Top produkty