OstroVit CLA 1000 90 kapsúl

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV613063
Dostupnosť: Skladom
5.90 € 8.90 €
Bez DPH: 4.92 €
OstroVit CLA 1000 je najkvalitnejší doplnok stravy s obsahom konjugovanej kyseliny linolovej (CLA). CLA má veľmi pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Vykazuje aktivitu podporujúcu rast čistej svalovej hmoty a pomáha spaľovať prebytočné tukové tkanivo. Čítať viac...

OstroVit CLA 1000 mg 90 kapsúl

OstroVit CLA 1000 je najkvalitnejší doplnok stravy s obsahom konjugovanej kyseliny linolovej (CLA). CLA má veľmi pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Vykazuje aktivitu podporujúcu rast čistej svalovej hmoty a pomáha spaľovať prebytočné tukové tkanivo.

  • 90 porcií v balení
  • 1 dávka = 1 kapsula
  • Kapsuly sa ľahko prehĺtajú

Konjugovaná kyselina linolová CLA

Konjugovaná kyselina linolová podporuje rast čistej svalovej hmoty a pomáha spaľovať nepotrebné tukové tkanivo. CLA je veľmi silný antioxidant – vykazuje asi 100-krát väčšiu antioxidačnú aktivitu ako vitamín E. 

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit CLA:

  • Reguluje hladinu cholesterolu
  • Prispieva k redukcii telesného tuku
  • Zlepšuje mineralizáciu kostí
  • Môže mať antioxidačnú aktivitu
Odporúčané použitie

Užívajte 1 dávku (1 kapsulu) 3x denne, najlepšie po jedle.

 Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, rybie kôrovce.

Nutričné hodnoty

Čistá hmotnosť produktu: 115 g
Počet porcií na nádobu: 90
Veľkosť dávky: 1 kapsula

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty