OstroVit BCAA + Glutamín aminokyseliny 200 g cit

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV611571
Dostupnosť: Skladom
8.38 € 12.60 €
Bez DPH: 6.98 €
OstroVit BCAA + Glutamine je špičkový prípravok pre fyzicky aktívnych ľudí, pozostávajúci z troch aminokyselín s rozvetveným reťazcom, ktorými sú: leucín, valín, izoleucín a mimoriadne dôležitý glutamín. Doplnok pochádza z ovocnej série TRUE TASTE a jeho mikronizácia je na najvyššej úrovni. Ideálna biologická dostupnosť a vynikajúca rozpustnosť produktu boli diktované vysokými nárokmi spotrebiteľov. Čítať viac...

OstroVit BCAA + Glutamine je špičkový prípravok pre fyzicky aktívnych ľudí, pozostávajúci z troch aminokyselín s rozvetveným reťazcom, ktorými sú: leucín, valín, izoleucín a mimoriadne dôležitý glutamín. 

  • 200 g BCAA a glutamínu v balení
  • 20 porcií produktu
  • Pomer obsahu BCAA - 2:1:1 (leucín, valín, izoleucín)
  • Produkt obohatený o L-glutamín

BCAA – aminokyseliny s rozvetveným reťazcom

BCAA (Branched Chains Amino Acids) sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom: leucín, valín a izoleucín. Tieto zlúčeniny sú tak pomenované kvôli rozsiahlemu bočnému reťazcu v ich chemickej štruktúre. Patria do skupiny exogénnych aminokyselín, teda nevyhnutných v našej strave, pretože si ich naše telo nevie samo vyrobiť. Sú neoddeliteľnou súčasťou syntézy väčšiny bielkovín a viac ako 30 % našich svalov pozostáva z BCAA.

L-glutamín

Je to organická chemická zlúčenina zo skupiny endogénnych aminokyselínVyznačuje sa mnohými biologickými funkciami, ako je transportér dusíka, ktorý pôsobí ako prekurzor syntézy glutatiónu alebo nukleotidov. Je jedným zo substrátov v procese glukoneogenézy.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit BCAA + Glutamín:

  • Prispievajú k zvýšeniu svalovej vytrvalosti
  • Pri ich užívaní sa pozoruje zvýšenie lipolýzy, teda zvýšenie oxidácie mastných kyselín - ideálny doplnok na redukciu telesného tuku
  • Suplementácia BCAA a glutamínu znižuje fyzickú a psychickú únavu po tréningu
  • Bráni rozkladu bielkovín vo svalovom tkanive
  • Používanie BCAA ako zdroja energie – nám umožňuje šetriť svalový glykogén
  • Ideálny prostriedok na zlepšenie resyntézy svalového glykogénu

POZOR! Vďaka vysokému obsahu L-leucínu a L-izoleucínu sa produkt vyznačuje nižšou rozpustnosťou a horkastou pachuťou. Ide o prirodzenú vlastnosť použitých surovín. Dobrým riešením je rozmiešať produkt vo vode alebo šťave, roztok jemne premiešať alebo prášok konzumovať priamo s vodou alebo džúsom.

Použitie

Dávku 10 g (2,5 odmerky) rozmiešajte v 100 - 150 ml vody alebo šťavy.

V tréningové dni pite dve porcie denne: jednu hneď po prebudení, druhú po tréningu. V netréningové dni vypite jednu porciu po prebudení.

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nekonzumujte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výživové informácie

Ingrediencie

L-glutamín, L-leucín, emulgátor - repkový lecitín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, arómy, sladidlá: sukralóza, acesulfam K.

Doplnok stravy. Obsahuje sladidlá.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričná hodnotaNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty