OstroVit EAA aminokyseliny 150 kapsúl

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV910994
Dostupnosť: Skladom
9.98 € 15.00 €
Bez DPH: 8.32 €
OstroVit EAA - je komplex exogénnych a endogénnych aminokyselín. Hlavnou úlohou aminokyselín EAA je chrániť svaly pred katabolizmom a zlepšiť ich potréningovú regeneráciu. Náš produkt obsahuje aminokyseliny BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), L-lyzín, L-treonín, L-fenylalanín, L-metionín, L-arginín, L-histidín, L-tryptofán. Čítať viac...

OstroVit EAA - je komplex exogénnych a endogénnych aminokyselín. Hlavnou úlohou aminokyselín EAA je chrániť svaly pred katabolizmom a zlepšiť ich potréningovú regeneráciu. Náš produkt obsahuje aminokyseliny BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), L-lyzín, L-treonín, L-fenylalanín, L-metionín, L-arginín, L-histidín, L-tryptofán.

  • Produkt pozostáva iba z aktívnych zložiek (esenciálnych aminokyselín)
  • 30 porcií v balení
  • Až 10 druhov aminokyselín v jednej porcii!

Čo sú EAA?

EAA s esenciálnymi aminokyselinami je skupina organických chemických zlúčenín (aminokyselín), ktoré sú základnými stavebnými kameňmi peptidov a bielkovín. Naše telo si ich, žiaľ, nedokáže samo syntetizovať (vyrobiť), preto je také dôležité zabezpečiť ich vhodnou stravou alebo pomocou suplementácie.

Použitie

1 dávka: 5 kapsúl. Konzumujte jednu porciu denne po prebudení alebo po tréningu.

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nekonzumujte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výživové informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, mäkkýše, ryby

Nutričná hodnota


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty