OstroVit Niacín 250 NO-FLUSH 90 tabliet

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV912417
Dostupnosť: Skladom
8.98 € 13.50 €
Bez DPH: 7.48 €
OstroVit Niacin 250 NO FLUSH je kvalitný prípravok vo forme perorálnych tabliet pozostávajúci iba z jednej látky, ktorou je Niacín - teda vitamín B3. Doplnok sa vyznačuje maximálnou dávkou vitamínu B3 s minimálnym zložením. Produkt bol vytvorený pre všetkých, ktorí potrebujú doplniť hladinu niacínu v každodennej strave a ocenia suplementáciu vo forme tabliet. Čítať viac...

OstroVit Niacin 250 NO FLUSH je kvalitný prípravok vo forme perorálnych tabliet pozostávajúci iba z jednej látky, ktorou je Niacín - teda vitamín B3. Doplnok sa vyznačuje maximálnou dávkou vitamínu B3 s minimálnym zložením. Produkt bol vytvorený pre všetkých, ktorí potrebujú doplniť hladinu niacínu v každodennej strave a ocenia suplementáciu vo forme tabliet.

  • Vzorec NO FLUSH
  • 250 mg niacínu na porciu
  • Balenie vystačí na 3 mesiace dokrmovania

Čo je to FLUSH a NO FLUSH efekt ?

Flush v jednoduchom preklade znamená okrem iného „červenať sa“ Niacin Flushje to celkom častý vedľajší účinok pri suplementácii vysokými dávkami niacínu. Hoci je neškodný a nenaznačuje zlú kvalitu doplnku, jeho príznaky – vrátane svrbenia a začervenania kože – sú veľmi časté. Je to spôsobené okamžitým uvoľňovaním kyseliny nikotínovej, ktorá zvyšuje prietok krvi na povrch kože v dôsledku vazodilatácie. Kvôli tomuto účinku veľa ľudí prestáva užívať Niacín, ale stojí za to vedieť, že ho môžete doplniť aj v inej forme – inozitol hexanikotinát, ktorý nespôsobuje FLUSH efekt ako jeho predchodca – kyselina nikotínová. Je riešením pre všetkých, ktorých jednoducho trápi krátkodobý erytém a svrbenie pokožky po užití kyseliny nikotínovej. Preto v našej prílohe OstroVit Niacín 250NO FLUSH sme použili niacín vo forme inozitol hexanikotinátu – s ohľadom aj na tých najnáročnejších spotrebiteľov.

Vitamín B3 - niacín

  • Prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu
  • Podporuje správne fungovanie nervového systému a psychických funkcií
  • Pomáha udržiavať zdravý stav pokožky a slizníc
  • Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty