OstroVit BCAA Instant aminokyseliny 400g jablko

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV613940
Dostupnosť: Skladom
13.98 € 21.00 €
Bez DPH: 11.65 €
OstroVit BCAA 2-1-1 je doplnok stravy s obsahom najkvalitnejších aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA v najvýhodnejšom pomere 2:1:1. Medzi tieto aminokyseliny patria: leucín, izoleucín, valín. Treba ich telu dodať, pretože patria medzi tzv. exogénne aminokyseliny – aminokyseliny, ktoré si ľudské telo nevie vyrobiť samo. Čítať viac...

OstroVit BCAA 2-1-1 je doplnok stravy s obsahom najkvalitnejších aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA v najvýhodnejšom pomere 2:1:1. Medzi tieto aminokyseliny patria: leucín, izoleucín, valín. Treba ich telu dodať, pretože patria medzi aminokyseliny, ktoré si ľudské telo nevie vyrobiť samo.

  • 400 g BCAA v balení
  • 40 porcií produktu
  • Produkt z úžasnej rady príchutí TRUE TASTE
  • Pomer aminokyselín 2:1:1 (leucín, valín, izoleucín)

BCAA – aminokyseliny s rozvetveným reťazcom

BCAA (Branched Chains Amino Acids) sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom : leucín, valín a izoleucín. Tieto zlúčeniny sú tak pomenované kvôli rozsiahlemu bočnému reťazcu v ich chemickej štruktúre. 

Niet pochýb o tom, že BCAA v našej strave sú zásadné nielen z hľadiska zdravia, ale aj z hľadiska budovania svalov, regenerácie po ťažkom tréningu a redukcie telesného tuku. Prísun BCAA by sa mal zvýšiť najmä u ťažko trénujúcich ľudí. So zvyšujúcou sa fyzickou aktivitou sa zvyšuje potreba esenciálnych aminokyselín.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit BCAA 2-1-1 Instant:

  • Prispievajú k zvýšeniu svalovej vytrvalosti
  • Pri užívaní BCAA sa pozoruje zvýšenie oxidácie mastných kyselín - ideálny doplnok na redukciu telesného tuku
  • Suplementácia BCAA znižuje fyzickú a psychickú únavu po tréningu
  • Bráni rozkladu bielkovín vo svalovom tkanive
  • Používanie BCAA ako zdroja energie – nám umožňuje šetriť svalový glykogén
  • POZOR! Vďaka vysokému obsahu L-leucínu a L-izoleucínu má produkt horkastú pachuť. Ide o prirodzenú vlastnosť použitých surovín. Dobrým riešením je rozmiešať produkt v šťave alebo prášok konzumovať priamo s vodou alebo džúsom.
Použitie

Dávku 10 g (3 odmerky) rozmiešajte v 100 - 150 ml vody alebo šťavy. V tréningové dni užite jednu dávku denne pred alebo po tréningu. V netréningové dni užite jednu porciu po prebudení.

Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nekonzumujte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výživové informácie

Ingrediencie

L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, arómy, sladidlá.

Doplnok stravy. Obsahuje sladidlá.

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričná hodnotaNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty