OstroVit Garlic-Cesnak 90 kaps

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV221626
Dostupnosť: Skladom
4.98 € 7.50 €
Bez DPH: 4.15 €
OstroVit Cesnak je doplnok stravy v kapsulách s obsahom neparfumovaného oleja z čerstvých cibúľ cesnaku. Doplnok môže priaznivo ovplyvniť zdravie kardiovaskulárneho systému, fyzickú a sexuálnu zdatnosť, kognitívne funkcie ako aj celkovú odolnosť voči rôznym druhom infekcií. Špeciálna receptúra ??bez zápachu ho zbavuje špecifického zápachu, vďaka čomu je suplementácia jednoduchšia pre ľudí, ktorí sú obzvlášť zmyslovo citliví. Čítať viac...

OstroVit Cesnak 90 kapsúl

OstroVit Cesnak je doplnok stravy v kapsulách s obsahom neparfumovaného oleja z čerstvých cibúľ cesnaku. Doplnok môže priaznivo ovplyvniť zdravie kardiovaskulárneho systému, fyzickú a sexuálnu zdatnosť, kognitívne funkcie ako aj celkovú odolnosť voči rôznym druhom infekcií. Špeciálna receptúra bez zápachu ho zbavuje špecifického zápachu, vďaka čomu je suplementácia jednoduchšia pre ľudí, ktorí sú obzvlášť zmyslovo citliví.

 • 90 porcií v balení
 • 1 kapsula denne
 • Extrakt zodpovedá 1000 mg čerstvej cibule cesnaku
 • 2 mg oleja bez zápachu
 • 1 mg alicínu
 • Vynikajúca superpotravina v mäkkých kapsulách

OstroVit Cesnak

Cesnak, je jedným z najviac skúmaných z hľadiska pozitívneho vplyvu rastlinných produktov na ľudské zdravie a pohodu. Po stáročia sa používa najmä ako nezameniteľná aróma korenín v kuchyniach takmer po celom svete. Cesnak je známy svojou špecifickou, sírovou vôňou, za ktorej uvoľňovanie je zodpovedná hlavná zlúčenina – alicín. Ide o akýsi „sebaobranný“ mechanizmus rastliny, ktorý ju chráni pred škodcami a hmyzom. Mnohí z nás počuli, že cesnak je zdravie. A je to pravda. Z generácie na generáciu členovia rodiny spomínali na jej blahodarné účinky, no nie každému sa to podarilo presvedčiť o tejto „hroznej“ pre najnepríjemnejšiu vôňu.

Vďaka špeciálnej olejovej receptúre bez zápachu, umiestnením do gélovej kapsuly, sme dostali kompletný produkt s vlastnosťami čerstvého cesnaku. Ide o výborný doplnok, ktorý dokáže podporovať nielen správnu činnosť obehového systému, ale má aj antibakteriálne a protiplesňové funkcie. Dokáže zlepšiť fyzickú kondíciu, no netreba zabúdať, že cesnak je v skutočnosti senzačným afrodiziakom (tu nenahradí najmä náš produkt bez zápachu). Cesnak zvyšuje celkovú imunitu organizmu, dokáže znížiť aj krvný tlak a vysoký cholesterol.

Vlastnosti:

 • Môže prispieť k celkovému zlepšeniu obranyschopnosti organizmu
 • Skvelé afrodiziakum
 • Môže mať baktericídny a fungicídny účinok
 • Môže znížiť vysoký krvný tlak
 • Ukazuje účinok zníženia hladiny „zlého“ LDL cholesterolu
 • Môže prispieť k spomaleniu procesu starnutia organizmu
 • Môže prispieť k dekontaminácii dýchacích ciest
Odporúčané použitie

Užite 1 porciu (1 kapsulu) denne, najlepšie s jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu (náhradu) pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Nutričné hodnoty

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty