OstroVit Spiruline superpotravina 90 tabliet

Nákupom tovaru za 89,- EUR získate ZADARMO darček k objednávke.

Kód produktu: OV619331
Dostupnosť: Skladom
3.98 € 6.00 €
Bez DPH: 3.32 €
OstroVit Spirulina je doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu zo spiruliny. Spirulín je modrozelená riasa, ktorá sa nazýva riasa rastúca na jazerách a iných sladkovodných nádržiach. Spirulina bola známa a využívaná už v staroveku v ľudovom liečiteľstve. Patrí do skupiny superpotravín, pretože má vo svojom zložení veľmi veľké množstvo živín, ktoré pozitívne ovplyvňujú náš organizmus. Vyrába sa metódou Broken Cell Walls (rozbité bunkové steny), ktorá výrazne zvyšuje vstrebateľnosť doplnku. Čítať viac...

OstroVit Spirulina 90 tabliet

OstroVit Spirulina je doplnok stravy v tabletách s obsahom extraktu zo spiruliny.Vyrába sa metódou Broken Cell Walls (rozbité bunkové steny), ktorá výrazne zvyšuje vstrebateľnosť doplnku.

  • V balení obsahuje 45 porcií
  • 1000 mg spiruliny v 1 dávke
  • 1 porcia = 2 tablety

  • Spirulina – čo sa o nej oplatí vedieť?

Spirulina sa vyznačuje najvyšším množstvom bielkovín zo všetkých známych jedlých rastlín. Je zdrojom kompletných bielkovín s 18 aminokyselinami. Proteín tvorí asi 60-70% sušiny spiruliny a preto sa bežne nazýva zelené mäso. Môže byť skvelým doplnkom stravy pre ľudí, ktorí obmedzujú konzumáciu mäsových výrobkov alebo mliečnych bielkovín, napr. vegetariánov. Môžu byť tiež dobrým alternatívnym zdrojom peptidov pre ľudí s intoleranciou bielkovín z iných produktov s vysokým obsahom bielkovín.

Vlastnosti zložiek obsiahnutých v OstroVit Spirulina:

  • Podporte detoxikačné procesy organizmu od ťažkých kovov
  • Pomôžte posilniť imunitný systém zvýšením produkcie T a B lymfocytov
  • Má alkalizujúci účinok na organizmus
  • Pomôžte znížiť hladinu cukru v krvi
Odporúčané použitie

Užívajte 2x denne 1 dávku (2 tablety).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku na konzumáciu. Výživový doplnok nie je možné užívať ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nejedzte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Prípravok by nemali používať deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Nutričné informácie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, pšenicu, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce.

Nutričné hodnoty

Aktívne zložky 1 porcia (2 tablety) 2 porcie (4 tablety)
Prášková riasa - spirulín 1000 mg 2000 mg 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Top produkty